pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Miasteczko Worthy
Tytuł książki:

Miasteczko Worthy

Autor książki:

Marybeth Mayhew Whalen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328339859
ISBN: 978-83-2833-985-9
Data: 2018-12-20
28.07  39.90  11.83 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"Przywołująca na myśl wyróżniony nagrodą Emmy miniserial Wielkie kłamstewka książka Marybeth Mayhew Whalen opowiada o miasteczku w stanie Georgia, w którym wszystko zostaje przewrócone do góry nogami, gdy nieakceptowany chłopiec zabija trzy cheerleaderki w wypadku samochodowym, przez co wychodzą na jaw ukrywane prawdy i konflikty."
The Hollywood Reporter
Zakłócające zimną jesienną noc wycie syren w Worthy, małym miasteczku w stanie Georgia, zmienia tryumf w tragedię. Zaledwie kilka godzin po tym, jak drużyna Wildcats zwyciężyła, miasteczko zostaje dotknięte śmiercią trzech cheerleaderek, których pełne perspektyw życie zostało ucięte w tragicznym wypadku. Wypadek podobno spowodował kierujący drugim pojazdem chłopak - jedyny ocalały. Gdy zaczynają krążyć plotki i oskarżenia, zawiązują się sojusze, a na jaw wychodzą długo skrywane sekrety.

W centrum wydarzeń znajdują się cztery kobiety. Każda z nich boryka się ze stratą, żalem, wstydem i kłamstwami: Marglyn, rozpaczająca matka, Darcy, której syn siedział za kierownicą, Ava, nauczycielka na zastępstwie ukrywająca skandaliczne zdarzenia i Leah, cheerleaderka, która powinna wtedy jechać z przyjaciółkami, ale zrezygnowała. Czy jeśli prawda wyjdzie na jaw, przyniesie tym czterem bohaterkom odkupienie, czy upadek?
Po fakcie pewnie wracałybyśmy do tej chwili i rozmyślałybyśmy o tym, jak wszystko mogłoby potoczyć się inaczej i jak łatwo można było nie dopuścić do tego, byśmy wsiadły do hondy civic Mary Claire z Keary za kierownicą i Adele w radio. Czasem wydaje nam się, że wciąż jesteśmy w tym pokoju - szczęśliwe, młode, podekscytowane rozpoczynającą się nocą i pełne oczekiwań względem tego, co może nam przynieść. Nawet przez moment nie przyszło nam wtedy na myśl, że może nam przynieść tragedię. Wyobrażałyśmy sobie, że ta noc nigdy się nie skończy, i - jak się okazało - w pewnym sensie tak się właśnie stało.

Fragment książki

Książka "Miasteczko Worthy" - Marybeth Mayhew Whalen - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Marybeth Mayhew Whalen - autor m.in.:
Produkty podobne:
Drań z Hollywood - okładka książki

Drań z Hollywood

Alessandra Torre
Długa droga - okładka książki

Długa droga

Anna Węgrzynowska
W poszukiwaniu prawdy - okładka książki

W poszukiwaniu prawdy

Nora Roberts