pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Metallica. So what!

Autor książki:

Steffan Chirazi

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: KAGRA
Rok wyd.: 2005
Oprawa: twarda
Ilość stron: 270 s.
Wymiar: 220x280 mm
EAN: 9788387598549
ISBN: 83-8759-854-2
Data: 2009-02-04
pozycja niedostępna

Opis książki:

Od samego początku w latach 80. jako młodzi, fascynujący, nieokrzesani, głoni i nikomu nieznani, aż do ostatniego, sprzedającego się w milionach kopii albumu St. Anger (zawierającego utwór tytułowy, zwycięzcę Grammy 2004), Metallica zyskała reputację jednej z najbardziej uznanych i mocno grających kapel wszech czasów. Bazując na materiałach stworzonych z mylą o ich oficjalnym magazynie fan-klubowym o tym samym tytule, So What!: Dobrzy, wciekli i brzydcy to wyjątkowy album pamiątkowy Metalliki. Zawiera zapisy niepublikowanych dyskusji przy okrągłym stole, fragmenty z dzienników, i osobiste komentarze nabazgrane tu i ówdzie przez członków zespołu - jak również raporty z festiwali, odpowiedzi zespołu na pytania fanów, i około tysiąca rzadkich zdjęć - So What! odkrywa wiele kamieni milowych i wspomnień najdłużej istniejącego i najbardziej znanego zespołu metalowego wiata. Książka ta pokazuje też szczerze ciemniejsze dni Metalliki: poszukiwania nowego basisty, szczegóły kuracji odwykowej wokalisty/gitarzysty Jamesa Hetfielda, i notatki spisane podczas ich przeciągającej się przerwy w działalnoci od 1999 do 2002. Jako jedyna kompletna i w pełni autoryzowana książka w swoim rodzaju, So What! oferuje rzeszom fanów Metalliki uniwersalną przepustkę do zespołu, na scenę, za kulisy a nawet więcej.
Założona w 1981 na przedmieciach Los Angeles przez Jamesa Hetfielda i perkusistę Larsa Ulricha, dzi METALLICA składa się z Hetfielda, Ulricha, gitarzysty Hammetta i basisty Roberta Trujillo.
STEFFAN CHIRAZI po raz pierwszy spotkał Metallikę w 1984 jako siedemnastoletni dziennikarz rockowy. Obecnie, po dwudziestu latach, jest on redaktorem naczelnym magazynu So What!. Metallica i Chirazi mieszkają w San Francisco.
Jesienią 1993, Metallica włanie skończyła trasę, na którą składały się 302 koncerty, i sprzedała 15 milionów egzemplarzy Czarnego albumu na całym wiecie. Nadszedł wtedy czas, tak zdecydowała Metallica, żeby przemówić bezporednio do fanów poprzez swoje własne publikacje powięcone całkowicie nieocenzurowanemu wglądowi w zespół. Z początkiem 1994 zaczęli wydawać magazyn So What! przeznaczony wyłącznie dla członków ich fan klubu. Dziesięć lat później, magazyn ten pozostaje jedynym drukowanym medium, gdzie można spotkać i blisko poznać Metallikę.
So What!: Dobrzy, wciekli i brzydcy, pierwsza oficjalna ilustrowana kronika Metalliki korzystając z ogromnych zasobów archiwalnych magazynu staje się niemalże encyklopedią dla wszystkich fanów Metalliki.

Książka "Metallica. So what!" - Steffan Chirazi (red.) - oprawa twarda - Wydawnictwo KAGRA. Książka posiada 270 stron i została wydana w 2005 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]