pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Mercedes Thompson. Tom 8. Zamęt nocy
Tytuł książki:

Mercedes Thompson. Tom 8. Zamęt nocy

Autor książki:

Patricia Briggs

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 420 s.
Wymiar: 125x205 mm
EAN: 9788379642717
ISBN: 978-83-7964-271-7
Data: 2018-05-21
32.16  39.90  7.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Mercedes Thompson. Tom 8. Zamęt nocy - opis książki:

Bestselerowa seria Patricii Briggs o przygodach Mercedes Thompson okrzyknięta została jedną z najlepszych.

Tym razem Mercy ma do czynienia z nieproszonym gościem, który wnosi ze sobą do domu zagrożenie, z jakim zmiennokształtna do tej pory nigdy nie miała do czynienia.

Niespodziewany telefon oznacza nowe wyzwanie.

Była żona Adama jest w tarapatach i musi uciekać przed prześladowcą. Partner Mercy nie jest człowiekiem, który odwróciłby się plecami do kogoś w potrzebie. Jednakże kiedy Christy wprowadza się do ich domu, Mercy nie może oprzeć się wrażeniu, że coś jest nie tak. Jej przeczucia szybko się potwierdzają a prawdziwe intencje rywalki wychodzą na jaw.

Dodatkowo okazuje się, że prześladowca Christy nie jest zwykłym złym człowiekiem - a właściwie w ogóle nie jest człowiekiem.

Trup zaczyna ścielić się gęsto i Mercy musi odsunąć na bok osobiste urazy, żeby zmierzyć się z istotą o mocy zdolnej zniszczyć świat.

Książka "Mercedes Thompson. Tom 8. Zamęt nocy" - Patricia Briggs - oprawa miękka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 420 stron i została wydana w 2018 r. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 2 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: YoAnna; Ocena: 5 pkt.; Data: 2018-06-05
„Zamęt nocy” autorstwa Patricii Briggs to już ósme spotkanie polskich fanów z przygodami Mercedes Thompson.
Jak wiadomo, powieści autorki przepełnione są magią, niebezpiecznymi istotami i przygodami zapierającymi dech w piersi. Tym razem, Briggs zabiera Czytelnika do świata, w którym zagrożenie może czyhać za każdym rogiem, a po ulicach Tri-Cities przechadzają się bóstwa egzotycznych panteonów. Jak stało to się już zwyczajem, w ósmej odsłonie cyklu Mercy, wiedziona chęcią pomocy, pakuje się w kolejne tarapaty, które są zagrożeniem nie tylko dla niej samej, ale też całego stada i najbliższych jej ludzi. Oraz Nieludzi.
Lekki i przystępny styl autorki sprawia, iż powieść czyta się nadzwyczajnie szybko, a pomaga w tym zapewne spora ilość dynamicznej akcji, od której po prostu nie można się oderwać. Briggs sprawnie nakreśliła rozgrywające się na kartach powieści wydarzenia, a wykreowane przez nią postacie, mimo często swej nadnaturalnej natury, wypadają wiarygodnie i prawdziwie.
Już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania z Mercy, stadem wilkołaków i przygodami, jakie wymyśli dla nich autorka. Mam tylko nadzieję, że nastąpi to prędzej niż później.
skomentuj opinię/recenzję [+]