pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Matura 2016. Język polski. Zbiór zadań maturalnych. Poziom podstawowy...
podręcznik:

Matura 2016. Język polski. Zbiór zadań maturalnych. Poziom podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna

Dane szczegółowe:
Wydawca: OMEGA
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788372676191
ISBN: 9788372676191
Data: 2015-09-30
Cena wydawcy: 31.99 złpozycja niedostępna

Matura 2016. Język polski. Zbiór zadań maturalnych. Poziom podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna - Ewa Helbin-Czyżowska, Joanna Klimecka, Bogumiła Michalska - opis podręcznika:

Książka przeznaczona dla uczniów przygotowujących się do pisemnego i ustnego egzaminu maturalnego z języka polskiego oraz dla nauczycieli poszukujących materiałów do ćwiczeń na lekcjach publikacja została podzielona na trzy główne części; d - część ustna egzaminu, część pisemna na poziomie podstawowym i rozszerzonym część ustna - charakterystyka arkusza egzaminacyjnego dla ucznia; przykłady zadań egzaminacyjnych z tekstem literackim, z tekstem ikonicznym i tekstem językowym część pisemna na poziomie podstawowym - charakterystyka części badającej rozumienie czytanego tekstu; dwa przykładowe testy z podpowiedziami i komentarzami adresowanymi do ucznia oraz propozycjami odpowiedzi; przykładowa rozprawka problemowa z komentarzami i dwoma przykładowymi wypracowaniami; przykładowa interpretacja wiersza z komentarzem i dwoma przykładowymi wypracowaniami.

Część pisemna na poziomie rozszerzonym - temat przykładowej wypowiedzi argumentacyjnej do tekstu teoretycznego z komentarzem i propozycjami rozwiązania; przykładowa analiza porównawcza wierszy z komentarzami i przykładowym rozwiązaniem.

Przykładowy arkusz egzaminacyjny na poziomie podstawowym z wymaganiami egzaminacyjnymi, zasadami oceniania zadań i przykładowymi konspektami wypracowań.

Maturalne arkusze egzaminacyjne wraz ze schematami oceniania i kluczami odpowiedzi z grudnia 2014 r. (matura próbna) oraz z maja i czerwca 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Matura 2016. Język polski. Zbiór zadań maturalnych. Poziom podstawowy..."
Ewa Helbin-Czyżowska, Joanna Klimecka, Bogumiła Michalska - autor m.in.:
Język polski. Matura 2019. Zbiór - okładka podręcznika
Język polski. Matura 2019. Zbiór zadań maturalnych Ewa Helbin - Czyżowska, Joanna Klimecka, Bogumiła Michalska;