pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Matka Polka

Autor książki:

Zuzanna Orlińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Literatura
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788376725222
ISBN: 978-83-7672-522-2
Data: 2017-09-29
Cena wydawcy: 24.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Matka Polka wpisuje się na listę matek niepokornych, z charakterem, własnym zdaniem, mocą. Ma w sobie przebojowość mamuśki Tsatsiki, ma opiekuńczość mamy z Dzieci z Bullerbyn, jest na swój sposób wolna jak mamusia Muminka. Potrafi wiele, a nawet troszkę więcej - jak tytułowa bohaterka Naszej mamy czarodziejki nieobce są jej czary i nieoczywiste rozwiązania. Czasem potrzebuje opieki i wsparcia Polka - a ponieważ syn wiele umie (w dużej mierze dzięki niej), potrafi jej pomóc, kiedy moc na moment ją opuszcza.

Razem z Polkiem i jego matką przeżyjecie niezapomniane chwile na pirackim statku, odwiedzicie ogry w grze komputerowej, zanurzycie się w agresywnym świecie telewizyjnej reklamy. Ten bardzo aktualny, przez podejmowane tematy i rys głównych bohaterów, zbiór opowiadań nawiązuje charakterem do powieści przygodowo-awanturniczych dla chłopców. W emocjonujący świat przygód autorka umiejętnie wplata jednak delikatność, i wrażliwość, i ciepło, tak potrzebne dzisiejszym synom i ich bohaterskim, przebojowym matkom.

Książka "Matka Polka" - Zuzanna Orlińska - oprawa twarda - Wydawnictwo Literatura. Książka posiada 144 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]