pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Matematyka z Albertem

Autor książki:

Tamara Michałowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 88 s.
Wymiar: 205x285 mm
EAN: 9788366116092
ISBN: 978-83-6611-609-2
Data: 2019-10-10
20.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka podzielona jest na 34 rozdziały tematyczne obejmujące cały program, w których znajdują się proste wyjaśnienia zasad matematycznych i różnorodne zadania o rosnącym stopniu trudności. Na końcu książki znajdują się rozwiązania. Zadania są tak skonstruowane, że dziecko uczy się matematyki w sposób interaktywny: przelicza, porównuje, porządkuje, koloruje, sprawdza, dopisuje, dorysowuje, uzupełnia, odczytuje, przyporządkowuje. Bogactwo i pomysłowość zadań pozwolą dziecku w łatwy i atrakcyjny sposób nabyć biegłości rachunkowej, utrwalić wiedzę matematyczną i udoskonalić się w sztuce logicznego myślenia. Dziecku towarzyszy w pracy postać psa-profesora Alberta i jego przyjaciół, którzy zachęcają do wysiłku, udzielają rad, a równocześnie wprowadzają pierwiastek humoru i zabawy.

Matematyka z Albertem została opracowana przez parę doświadczonych redaktorów książek edukacyjnych przy udziale zespołu nauczycieli matematyki i pedagogów, a oparta na kanwie podstawy programowej MEN nauczania matematyki dla klas 1-2 szkoły podstawowej.

Książka będzie użyteczna zarówno dla dzieci mających trudności z matematyką, jak dla dzieci zdolnych, pragnących rozwinąć swoje umiejętności. Jest doskonałym narzędziem do wykorzystania przez nauczycieli na zajęciach wyrównawczych lub na kółkach matematycznych. Jest także idealną pomocą dla rodziców, którzy pragną zainteresować swoje dzieci przedmiotem matematyki.

Książka "Matematyka z Albertem" - Tamara Michałowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 88 stron i została wydana w 2019 r. Cena 20.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.