pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Matematyka i zabawy ruchowe. Poziom C (2-3 lata)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Olesiejuk
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
EAN: 9788327490148
ISBN: 978-83-2749-014-8
Data: 2020-01-20
20.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pozycja z serii Edukacja domowa, przygotowana z myślą o kształtowaniu i rozwijaniu kompetencji matematycznych dziecka w wieku 23 lat. W tym okresie dziecko chętnie uczestniczy we wspólnej zabawie, a to najlepsza forma nauki możemy wtedy zaciekawić je światem liczb. Podczas zabaw z tą książeczką dziecko, wykorzystując znajdujące się w niej karty, pozna liczby i cyfry, a podczas wspólnych zabaw ruchowych może zainteresować się przeliczaniem. Ruch jest podstawową aktywnością dziecka, a ciekawie zorganizowana zabawa ruchowa nie tylko ma wpływ na rozwój jego sprawności motorycznej, ale również może przyczynić się do rozwoju mowy, myślenia i gromadzenia nowych sensorycznych doświadczeń.
Katarzyna Trojańska terapeuta pedagogiczny, neuropedagog, glottodydaktyk, z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z uczniami. Autorka licznych innowacji pedagogicznych, m.in. Edukacja skrojona na miarę oraz Poziomowe nauczanie matematyki. Współautorka STEAM-owych lekcji, pierwszej w Europie książki poświęconej edukacji w nurcie STEAM integrującej różne dziedziny wiedzy. Założycielka i nauczycielka Extra Klasy szkoły otwartej dla uczniów w edukacji domowej, przekształconej od września 2019 r. w Szkołę Otwartą i Liceum Otwarte. Autorka koncepcji Edukacji Otwartej. Matematyk z pasji, prowadzący indywidualne i grupowe lekcje matematyki poza systemem szkolnym. Organizatorka szkoleń, wykładów i warsztatów w zakresie neurodydaktyki, glottodydaktyki, STEAM-owej edukacji, a także nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, doradca metodyczny, trener edukacyjny i neuroterapeuta. Propagatorka empatycznej, otwartej edukacji budującej dziecięce poczucie wartości i wspierającej rozwój talentów.

Książka "Matematyka i zabawy ruchowe. Poziom C (2-3 lata)" - Natalia Berlik, Katarzyna Trojańska - oprawa miękka - Wydawnictwo Olesiejuk. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2020 r. Cena 20.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.