pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Marvin

Autor książki:

Iza Korsaj

Dane szczegółowe:
Wydawca: INANNA
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 226 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788379950485
ISBN: 978-83-7995-048-5
Data: 2018-10-02
29.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ile utraciłeś ze swojego człowieczeństwa? Jak wiele zniesiesz, aby ponownie móc nazwać siebie człowiekiem?
Te pytania zadaję moim pacjentom podczas napraw ich zdegenerowanych osobowości. Zawsze daję im wybór i czas na odpowiedź. Bez nienawiści, ale i bez litości dla słabych.

Jedni udzielają poprawnej odpowiedzi i przyjmują mój dar. Inni, cóż, znikają. Pierwsi uczynili swoje życie pełniejszym i bardziej wartościowym, drudzy uratowali życie komuś godnemu miana człowieka.

Nazywam się Marvin T. Cross i jestem bostońskim chirurgiem. Uważam się za największego humanistę naszych czasów, gdyż nie mam boga przed człowiekiem. W moich oczach, marnując dany ci przez naturę potencjał, bluźnisz. Nie lękaj się jednak, wyciągnę do ciebie pomocną dłoń?
Intrygująca, mocna i warta uwagi. Polecam. - Marta Daft - Martawsrodksiazek.pl
"Marvin" to książka, obok której nie możesz przejść obojętnie. Gorąco polecam! - Ewelina Nawara - myfairybookworld.pl
Wstrząsająca historia, w której granica między postacią ofiary a oprawcy niepostrzeżenie się zaciera. To zdecydowanie mocna powieść, dla osób o stalowych nerwach. - Sandra Jędrowiak - miloscdoczytania.wordpress.com
"Marvin" to powieść, którą koniecznie musicie przeczytać. Wciąga, fascynuje, intryguje, a co najważniejsze nie daje o sobie zapomnieć. Gorąco polecam! - Sylwia Stawska - kobiecerecenzje365.blogspot.com

Książka "Marvin" - Iza Korsaj - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo INANNA. Książka posiada 226 stron i została wydana w 2018 r. Cena 29.62 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.