pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Marcelino Chleb i Wino. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej (+ DVD)
Tytuł książki:

Marcelino Chleb i Wino. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej (+ DVD)

Autor książki:

Jose Sanchez-Silva

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 155x215 mm
EAN: 9788365889553
ISBN: 978-83-6588-955-3
Data: 2018-03-08
Obniżka! 21.52  29.90  8.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Wyjątkowa edycja upominkowa przygotowana specjalnie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Pięknie opracowany zestaw zawiera bogato ilustrowaną książkę Marcelino Chleb i Wino, do której dołączony jest cieszący się ogromną popularnością na całym świecie film DVD pod tym samym tytułem w reżyserii Luigiego Comenciniego. Ta mądra historia z pewnością zainspiruje dzieci do pięknych czynów, a rozpalona wyobraźnia na zawsze wskaże im drogę do bycia dobrymi, szlachetnymi ludźmi.

Dla wszystkich miłośników małego chłopca znalezionego w klasztornym ogrodzie i otoczonego miłością zakonników; chłopca, który rozmawiał z Panem Jezusem, przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę. W jednej książce prezentujemy dwa opowiadania - obok Marcelino Chleb i Wino zamieściliśmy mniej znaną opowieść Wielka podróż Marcelino. Jest ona wspaniałym uzupełnieniem klasycznej już historii, wzbogacając ją o nowe wzruszenia, nowe radości, pozwalające dłużej patrzeć na świat oczami tego małego chłopca o wielkim sercu.

Całości dopełniają piękne ilustracje nawiązujące swym charakterem do oryginalnego wydania, przywołujące rodzicom wspomnienia z dzieciństwa, a dzieciom ukazujące świat, gdy książki ilustrowane były niepowtarzalnymi, wspaniałymi rysunkami.

Książka "Marcelino Chleb i Wino. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej (+ DVD)" - Jose Sanchez-Silva - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2018 r. Cena 21.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Rekolekcje anielskie - okładka książki

Rekolekcje anielskie

o. Marcin Ciechanowski OSPPE
Filotea - okładka książki

Filotea

św. Franciszek Salezy
Produkty podobne: