| Dane szczegółowe: | |
| Wydawca: | Libra |
| Rok wyd.: | 2026 |
| Oprawa: | Twarda |
| Ilość stron: | 48 s. |
| EAN: | 9788368153835 |
| ISBN: | 978-83-68153-83-5 |
| Data: | 2026-02-18 |
Opis książki:
Książka wybitnej ilustratorki Bimby Landmann przedstawia podróż bohatera przez krainy różnych emocji. Ponieważ uczucia zmieniają się, podróż obfituje w przygody i zwroty akcji. Jedyne słowa, jakie znajdziemy w tej książce, to nazwy „geograficzne”, takie jak np.: Morze Marzeń, Wielkie Jezioro Pomysłów, Las Dobrych Znaków, Wzgórza Przyszłości, Wodospady Zachwytu czy Labirynt Niepokoju. Niosą one w sobie niezwykle ważne treści, a w połączeniu z pełnymi wdzięku, bajecznie kolorowymi i artystycznie dopracowanymi ilustracjami dają obraz głębokich, prawdziwych odkryć, jakich można dokonać w podróży w świat wyobraźni. Oglądając kolejne lądy, czytelnik uczy się rozpoznawać i nazywać emocje.
Ta oryginalna, poruszająca i zajmująca książka ma ogromną terapeutyczną moc. Może być wspaniałym pretekstem do rozmów o tym, co czujemy i o tym, dokąd prowadzą nas uczucia.
Książka "Mapy moich emocji" - Bimba Landann - oprawa Twarda - Wydawnictwo Libra. Książka posiada 48 stron i została wydana w 2026 r. Cena 42.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.