pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Manson. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood

Autor książki:

Tom O Neill, Dan Piepenbring

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 640 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788328711693
ISBN: 978-83-2871-169-3
Data: 2019-07-15
34.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wstrząsający reportaż odkrywający prawdę o zbrodniach Charlesa Mansona.

Latem 1969 roku Charles Manson zleca członkom swojej sekty brutalne morderstwa w Hollywood. W ciągu dwóch dni ginie siedem osób, w tym Sharon Tate, żona Romana Polańskiego. Pół wieku później reporter Tom O Neill publikuje nieznane dotąd fakty, obalające "oficjalną wersję wydarzeń" tej legendarnej zbrodni. Jeśli myślisz, że znasz prawdę, mylisz się.

O Neill prace nad książką prowadził przez 20 lat. Gdy w 1999 roku zaczął zgłębiać temat, natrafił na setki nieścisłości w relacji policji i prokuratury. Z kim tak naprawdę zadawał się Manson i jak daleko posunęli się jego hollywoodzcy znajomi, żeby ukryć swoje powiązania? Dlaczego śledczy nie powstrzymali go, mając ku temu tak wiele okazji? Czy handlarze narkotyków, którzy znali Mansona, mogli zatrudnić go do zainicjowania mściwej masakry w willi Polańskich?
Reportaż "Manson. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood" to całkowicie nowy obraz morderstwa, które wstrząsnęło światem. Zawiera setki niepublikowanych wywiadów i dziesiątki nieznanych opinii publicznej dokumentów z archiwów policji, FBI i CIA. Zgłębiając tajemnicę sprzed pięćdziesięciu lat, autor podąża tropem zagadek i mrocznych sekretów Hollywood. Szokująca prawda, do której dotarł, dopiero teraz ujrzy światło dzienne.

Książka "Manson. CIA, narkotyki, mroczne tajemnice Hollywood" - Tom O Neill, Dan Piepenbring - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 640 stron i została wydana w 2019 r. Cena 34.37 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.