pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Mama w occie. Tom 1. Zabójcze pierogi

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788327297426
Data: 2022-05-17
21.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Zabójcze pierogi to historia trzynastoletniej Estery, która każdego dnia po szkole siedzi samotnie w domu, objadając się czipsami, tostami i innym śmieciowym jedzeniem. Tymczasem jej mama, Katrina Vege, jest telewizyjnym kulinarnym guru. Kiedy jej ekipa rusza w trasę z nowym programem, zabiera ze sobą córkę. Estera jest zachwycona tym, że będzie mogła spędzić z mamą więcej czasu - i wreszcie spróbować gotowanych na wizji frykasów. Przygoda szybko się jednak komplikuje, gdy już w czasie pierwszego nagrania jeden z turystów śmiertelnie zadławia się na wizji kartaczem Katriny, w którym zostaje znaleziony pierścień skradziony z lokalnego skarbca. Czy Esterze uda się udowodnić niewinność mamy
Zabójcze pierogi są pełne humoru sytuacyjnego, wynikającego z zetknięcia się hipsterskiej ekipy programu telewizyjnego z "lokalsami" z polskiej prowincji. Pojawia się tu cała gama zabawnych i bardzo charakterystycznych postaci, które ubarwią pełną akcji i zagadek kryminalnych fabułę.

Autorem książki jest Marcin Przewoźniak, laureat Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego.

Audiobook „Mama w occie. Tom 1. Zabójcze pierogi” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 21.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.