pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mały kruk. Awantura w lesie

Autor książki:

Nele Moost, Annet Rudolph

Dane szczegółowe:
Wydawca: Skrzat
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 275x200 mm
EAN: 9788379151042
ISBN: 978-83-7915-104-2
Data: 2014-10-28
11.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Awantura w lesie! Wilk wyrzucił małego kruka i borsuka ze zbudowanego przez nich zamku. Tak się przy tym posprzeczali, że aż wilk spuścił kruczkowi lanie. Wilk jest duży i silny, dlatego zwierzątka nie potrafią same się przed nim obronić. Tym razem małemu krukowi nie pomagają nawet jego bezczelne powiedzonka. Cóż więc robić Dzik twierdzi, że jest tylko jedno wyjście: trenować muskuły, nauczyć się boksować i oddać wilkowi. Lecz czy to dobry pomysł A może wtedy będzie jeszcze gorzej Przeczytajcie, jak mały kruk dowiedział się, że najsilniejszy nie zawsze ma rację.

Bestsellerowa seria książek Nele Moost o przygodach małego kruka. Dopełnieniem humorystycznych opowiadań są barwne i szczegółowe ilustracje Annet Rudolph. Bohaterem serii jest mały kruk Skarpetka. Choć nie zawsze postępuje zgodnie z ogólnie przyjętymi normami, to bardzo chętnie je poznaje. Każde opowiadanie zawiera cenny morał, mały kruk m.in. uczy się, jak być najgrzeczniejszym zwierzątkiem w całym lesie, oraz poznaje wartość przyjaźni.

Książki o małym kruku cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Opowiadania, przetłumaczone na wiele języków, zdobyły już rzeszę fanów. Mali czytelnicy mogą utożsamić się z niesfornym krukiem, zdobywając jednocześnie cenną wiedzę. Zapraszamy do świata Skarpetki. Gwarantujemy świetną zabawę przy lekturze!

Książka "Mały kruk. Awantura w lesie" - Nele Moost, Annet Rudolph - oprawa miękka - Wydawnictwo Skrzat. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2014 r. Cena 11.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.