pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mały Architekt. Przybornik do oglądania miasta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyk
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 72 s.
Wymiar: 230x225 mm
EAN: 9788395154294
ISBN: 978-83-9515-429-4
Data: 2021-03-29
Cena wydawcy: 32.18 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Miasto jako przestrzeń można poznawać na różne sposoby. Mały Architekt uaktywnia młodych czytelników, przypisując im rolę współtwórców, która pozwoli tę przestrzeń uznać za własną. Świat budynków, podobnie jak świat ludzi i zwierząt, pełen jest różnorodności. Są ukryte pośród ulic, parków czy pomników. Trzeba tylko nauczyć się je dostrzegać. Mały Architekt ułatwi odkrycie tego fascynującego świata. Dzięki niemu poznamy budynki, które lubią drapać chmury i kosmicznego przybysza, który wylądował w Katowicach. Wraz z bohaterką, Belką Słupczańską, będziemy liczyć, mierzyć, rysować i doświadczać. Do książki dołączone są przyrządy do samodzielnego składania i oglądania miasta.
Zawartość przybornika: książka, przybory do samodzielnego złożenia: ramka do kadrowania, 2 lupy, linijka do mierzenia proporcji, pion, teczka do rysowania i okulary Le Corbusiera
Książka jest przeznaczona dla dzieci w wieku 7+, ale przy wsparciu rodziców może być też odpowiednia dla młodszych. Zachęcamy do rodzinnej współpracy!

Książka "Mały Architekt. Przybornik do oglądania miasta" - Kasia Domagalska, Marta Kwiatek - oprawa miękka - Wydawnictwo Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyk. Książka posiada 72 stron i została wydana w 2020 r.