pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Malina miód-dziewczyna

Autor książki:

Katarzyna Pakosińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 221x166 mm
EAN: 9788328708945
ISBN: 978-83-2870-894-5
Data: 2017-11-20
21.36 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Trzecia część literackiej przygody dla najmłodszych autorstwa Katarzyny Pakosińskiej jest kontynuacją najśmieszniejszej lektury dla dziewczyn i chłopaków zamieszkujących Europę Środkową. W przezabawny sposób opowiada o perypetiach i podróżach (z magicznym Szmaragdełkiem to nawet w czasie!) dziesięcioletniej bohaterki - Maliny z Milanówka.

Ale. Nie jest to "zwykła" książka o przygodach dorastającej dziewczynki, zmagającej się z takimi problemami jak totalne bałaganiarstwo czy nieśmiałość. Te "kłopociki" uda się głównej bohaterce rozwiązać z pomocą rodziny i przyjaciół. Prócz stworzenia ciekawej fabuły, częstego umiejscowienia akcji podczas autentycznych wydarzeń (m.in. w części trzeciej rzecz o tym, jak ponad sto lat temu jedwab trafił z dalekiego Tyflisu do Milanówka), autorka stawia przed małym czytelnikiem rozmaite zadania: rysunkowe zagadki, językowe łamigłówki, także zabawy ze słowniczkiem. Walorem ksiązki są też wspaniałe czarno-białe ilustracje Katarzyny Kołodziej.

Jedna z recenzji książki brzmi: "Dokładnie taka, jakiej można się spodziewać po jej autorce: zabawna, inteligentna, operująca piękną polszczyzną i sprawiająca przyjemność czytelnikom bez względu na wiek".

Książka "Malina miód-dziewczyna" - Katarzyna Pakosińska - oprawa twarda - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2017 r. Cena 21.36 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.