pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Magiczna Katalonia. Przewodnik

Autor książki:

Jerzy Żebrowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rewasz
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 216 s.
Wymiar: 135x204 mm
EAN: 9788362460984
ISBN: 978-83-62460-98-4
Data: 2020-03-16
Cena wydawcy: 46.75 złpozycja niedostępna

Opis książki:


Przewodnik „Magiczna Katalonia” nie jest typowym, klasycznym przewodnikiem-słownikiem krajoznawczym. To luźny zbiór bardzo osobistych wspomnień, opowieści o miejscach szczególnych, niezwykłych, wybranych. Miejscach magicznych. Takich, w których zakochujemy się od pierwszego wejrzenia, których widok wywołuje szczery uśmiech na twarzy i iskry zachwytu w oczach.

Zapraszamy więc do wspólnej podróży przez prowincje Girona i Barcelona, najpierw szlakiem małych miasteczek wzdłuż Costa Brava, a potem w góry, w głąb lądu. Będziemy oglądać przepiękne ogrody, zabytkowe kościoły, klasztory i zamki, odbywać wędrówki w czasy starożytności i średniowiecza, podziwiać malownicze pejzaże morza i powulkanicznych gór, a także miejsca, którymi potrafi zachwycać współczesna Katalonia.

Uwaga! W tym przewodniku pominięto świadomie Barcelonę. To miasto zasługuje na osobny przewodnik. I taki przewodnik został napisany i wydrukowany, a nazywa się „Czarodziejska Barcelona”.

Książka "Magiczna Katalonia. Przewodnik" - Jerzy Żebrowski - oprawa Miękka - Wydawnictwo Rewasz. Książka posiada 216 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]