pokaz koszyk
autor tytuł  24h
Magia i miłość

książka: Magia i miłość. autor:

Dane szczegółowe:

  • Wydawca: Prószyński
  • Rok wydania:
  • Oprawa: miękka
  • Ilość stron: 478 s.
  • Wymiar: 170x240 mm
  • EAN: 9788374698429
  • ISBN: 9788374698429
  • Data: 2008-11-19
Cena: 19.99 złpozycja niedostępna

Magia i miłość - opis produktu:

Moce zła chcą zawładnąć światem i zniszczyć ludzkość. Na ich czele stoi bezlitosna Lilitu, królowa wampirów. Dobra bogini Morrigan wybiera sześcioro śmiałków, którzy stoczą bitwę z demonami. Trzy kobiety i trzej mężczyźni z różnych światów i epok muszą przezwyciężyć własne słabości i stworzyć krąg mocy, by pokonać zło. Do ostatecznej rozprawy zostało już niewiele czasu.

Pierwsza część nowej trylogii Nory Roberts, autorki wielu bestsellerów nie tylko dla kobiet, to opowieść osnuta na tle staroirlandzkich mitów i legend, rozgrywająca się w czasach współczesnych.

Nora Roberts Fenomen. Tytan pracy. Literacka machina produkująca na skalę masową romantyczne i okrutne sny. To między innymi dzięki Norze Roberts tzw. „literatura kobieca” przestała się kojarzyć wyłącznie z sentymentalnymi romansami. Wątki miłosne można przecież wpleść w kryminał, thriller, wielopokoleniową sagę, powieść sensacyjną, obyczajową, przygodową czy historyczną, a nawet fantastyczną. Nora Roberts swobodnie korzysta z każdego z tych gatunków, budując kolejne fabuły, których logika i następstwo przyczynowo-skutkowe wynikają przede wszystkim z charakterów postaci. Nora Roberts jest nie tylko tytanem pracy, ale i wzorem systematyczności. Pisze po 8 godzin dziennie - od 9.00 do 17.00 - przez 5 dni w tygodniu.

Seria "Duże litery", przeznaczona dla czytelników mających problemy ze wzrokiem - dla osób starszych, z wadami wzroku i chorych, których męczy czytanie książek drukowanych czcionką "normalnej" wielkości, i którzy często z tego powodu w ogóle przestają czytać.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!

Produkty podobne:

okładka - książka
Brian Lumley
Nekroskop. Tom 5. Roznosiciel
Rok wydania: 2007 Oprawa: miękka
okładka - książka
Robert Silverberg
Kroniki Majipooru. Tom 3. Valentine Pontifex
Rok wydania: 2009 Oprawa: miękka
okładka - książka
Robert Silverberg
Kroniki Majipooru
Rok wydania: 2009 Oprawa: miękka
okładka - książka
Isaac Asimov
Ja, robot
Rok wydania: 2013 Oprawa: Twarda z obwolutą
okładka - książka
Mariusz Kołecki
Gorzka sake
Rok wydania: 2015 Oprawa: miękka
okładka - książka
Giles Milton
Rosyjska ruletka
Rok wydania: 2015 Oprawa: miękka
Niedziela, 14 Lutego 2016 roku.