pokaz koszyk
autor tytuł  24h
Magia i miłość - Nora RobertsMagia i miłość - Nora Roberts

Magia i miłość

autor:
książka

Wydawca: Prószyński
Rok wydania:
Oprawa: miękka
Ilość stron: 478 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788374698429
ISBN: 9788374698429
Data: 2008-11-19
Cena: 19.99 zł
pozycja niedostępna

Opis produktu:

Moce zła chcą zawładnąć światem i zniszczyć ludzkość. Na ich czele stoi bezlitosna Lilitu, królowa wampirów. Dobra bogini Morrigan wybiera sześcioro śmiałków, którzy stoczą bitwę z demonami. Trzy kobiety i trzej mężczyźni z różnych światów i epok muszą przezwyciężyć własne słabości i stworzyć krąg mocy, by pokonać zło. Do ostatecznej rozprawy zostało już niewiele czasu.

Pierwsza część nowej trylogii Nory Roberts, autorki wielu bestsellerów nie tylko dla kobiet, to opowieść osnuta na tle staroirlandzkich mitów i legend, rozgrywająca się w czasach współczesnych.

Nora Roberts Fenomen. Tytan pracy. Literacka machina produkująca na skalę masową romantyczne i okrutne sny. To między innymi dzięki Norze Roberts tzw. „literatura kobieca" przestała się kojarzyć wyłącznie z sentymentalnymi romansami. Wątki miłosne można przecież wpleść w kryminał, thriller, wielopokoleniową sagę, powieść sensacyjną, obyczajową, przygodową czy historyczną, a nawet fantastyczną. Nora Roberts swobodnie korzysta z każdego z tych gatunków, budując kolejne fabuły, których logika i następstwo przyczynowo-skutkowe wynikają przede wszystkim z charakterów postaci. Nora Roberts jest nie tylko tytanem pracy, ale i wzorem systematyczności. Pisze po 8 godzin dziennie - od 9.00 do 17.00 - przez 5 dni w tygodniu.

Seria "Duże litery", przeznaczona dla czytelników mających problemy ze wzrokiem - dla osób starszych, z wadami wzroku i chorych, których męczy czytanie książek drukowanych czcionką "normalnej" wielkości, i którzy często z tego powodu w ogóle przestają czytać.

Oceń, napisz recenzję/opinię
  Bądź pierwszy - napisz opinię!

Zobacz również inne podobne pozycje dostępne w księgarni:

Nekroskop. Tom 5. Roznosiciel - Brian Lumley
Brian Lumley
Nekroskop. Tom 5. Roznosiciel
Rok wydania: 2007
Oprawa: miękka
Baśniowy morderca - Craig Russell
Craig Russell
Baśniowy morderca
Rok wydania: 2013
Oprawa: miękka
Kroniki Majipooru - Robert Silverberg
Robert Silverberg
Kroniki Majipooru
Rok wydania: 2009
Oprawa: miękka
Kroniki Majipooru. Tom 3. Valentine Pontifex - Robert Silverberg
Robert Silverberg
Kroniki Majipooru. Tom 3. Valentine Pontifex
Rok wydania: 2009
Oprawa: miękka