pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Madeira

Autor książki:

Jolanta Kosowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zaczytani
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 288 s.
EAN: 9788383135786
ISBN: 978-83-8313-578-6
Data: 2023-06-07
26.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Kolejny świt to nowa nadzieja - na miłość, na szczęście, na nowy początek.

Wyspa wiecznej wiosny, Madera, jest cichym świadkiem miłości Julii i Filipa. To właśnie tutaj spędzili najpiękniejsze dni i najgorętsze noce, tutaj się zaręczyli. Po powrocie do Polski oboje rzucają się w wir przygotowań do ślubu. Po nietypowym, spędzonym na górskich szlakach wieczorze kawalerskim chłopak wysyła ukochanej wiadomość, a potem znika. Policja uznaje go za zaginionego, ale Julia jest przekonana, że Filip nie żyje. Zrozpaczona, wyrusza do Portugalii, by po raz ostatni odwiedzić najważniejsze dla niej miejsca, a potem popełnić samobójstwo. Los jednak naprowadza ją na trop dramatycznej rodzinnej historii, która może okazać się kluczem do odnalezienia narzeczonego
Madeira to trzypokoleniowa opowieść o miłości, potrzebie akceptacji i rodzinnych traumach. W tej poruszającej historii gorące uczucia przeplatają się z wielkimi tajemnicami, a oszałamiająca przyroda koi serca i przynosi nadzieję. Bo kto raz zakocha się w Maderze, będzie tę miłość nosił w sercu na zawsze.

Książka "Madeira" - Jolanta Kosowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zaczytani. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2023 r. Cena 26.20 zł. Zapraszamy na zakupy!