pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
M jak dżeM
Tytuł książki:

M jak dżeM

Autor książki:

Agnieszka Tyszka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nasza Księgarnia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 140x192 mm
EAN: 9788310134868
ISBN: 978-83-1013-486-8
Data: 2019-03-12
22.08  29.90  7.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

M jak dżeM - opis książki:

Nela ma trzynaście lat i jej życie przypomina bieg z przeszkodami... Prześladują ją wstrętne koleżanki, boleśnie odczuwa nieobecność taty i musi stawić czoła groźnej babci, której nigdy wcześniej nie widziała na oczy. Jakby tego było mało, dowiaduje się, że będzie miała rodzeństwo. Na szczęście los zsyła jej całe grono osobliwych, ale życzliwych osób, dzięki którym życie staje się piękniejsze. Jest wśród nich pani Lila ze swoją zaczarowaną spiżarką, rudowłosa ciotka Letycja, nieco szalona nauczycielka Idalia, a nawet jedna senna zjawa... To dzięki nim oraz niezawodnym dżemom, Neli udaje się pokonać piętrzące się przed nią problemy.

Agnieszka Tyszka - urodzona w 1968 r. w Toruniu, absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Z zamiłowania pisarka i ogrodniczka. Pisze dla dzieci i młodzieży, choć i dorośli świetnie się bawią, czytając jej książki. Jest autorką powieści, bajek, opowiadań, słuchowisk radiowych i scenariuszy teatralnych. W 2005 roku otrzymała Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego za książkę Róże w garażu. Jej utwory dla młodszych czytelników to m.in.: Świat się roi od Marianów, Bajkowe hulanki, Bajkowy rok, O czym marzy czarownica, Koronkowe historie, Zosia z ulicy Kociej. Jej utwory dla młodzieży to m. in.: M jak dże M, Kawa dla kota, Miłość bez konserwantów, Wyciskacz do łez, Kredens pod Grunwaldem, Siostry Pancerne i pies.

Książka "M jak dżeM" - Agnieszka Tyszka - oprawa miękka - Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2019 r. Cena 22.08 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]