pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Lucynka Świetlinka

Autor książki:

Antoon Krings

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 16 s.
Wymiar: 190x190 mm
EAN: 9788377918524
ISBN: 978-83-7791-852-4
Data: 2018-02-02
5.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Słodkie małe zwierzątka są serią książeczek dla najmłodszych wielbicieli dobrej literatury i pięknych ilustracji. Każda książeczka jest bajkową opowieścią o innym zwierzątku: Nineczce Biedroneczce, Kamilku Motylku, Juleczce Mróweczce, Maruszce Muszce, Jadwisi Żółwisi, Leszku Weszku, Lucynce Świetlince, Dobrółce Pszczółce, Felku Trzmielku i Toniku Pasikoniku. Charyzmatyczni bohaterowie opowieści zamieszkują te same ogrodowe strony i doskonale się znają. Każda opowieść charakteryzuje się atrakcyjną, często wzruszającą fabułą i głębokim moralnym przesłaniem. Książeczki są bogato ilustrowane niepowtarzalnymi, pełnymi wdzięku obrazkami.

Seria Słodkie małe zwierzątka powstała we Francji (tytuł oryginału Drôles de petites betes). Jest wydawana od 1994 roku przez sławnego wydawcę Gallimarda, który opublikował do dnia dzisiejszego sześćdziesiąt tytułów.. Seria jest tłumaczona na wiele języków. Zarówno we Francji, jak i w Anglii, Stanach Zjednoczonych i w wielu innych krajach bije rekordy sprzedawalności. Ogromny sukces Słodkich małych zwierzątek nakłonił wydawcę francuskiego do stworzenia całej gamy produktów towarzyszących. We Francji, w Ameryce i wielu innych krajach istnieją dziesiątki książeczek aktywizujących, gier planszowych, gier komputerowych, zabawek, a nawet talerzy i ubrań z bohaterami opowieści. Istnieją także telewizyjne filmy animowane, kręcona jest także wysokonakładowa produkcja kinowa, która będzie miała premierę we Francji 16 grudnia bieżącego roku.

Autorem książeczek o małych zwierzątkach jest wybitny francuski pisarz, poeta i ilustrator książek dziecięcych Antoon Krings. Książeczki są tłumaczone na język polski przez Tamarę Michałowską, autorkę wielu popularnych książek dla dzieci, między innymi Bajek rozśmieszajek, Pięknych bajek dla kochanych dzieci czy Skarbnicy polskich bajek, baśni i legend.

Lucynka Świetlinka jest jak dobra wróżka, która rozpoczyna swoje tajemnicze loty nad ogrodem, kiedy inni mieszkańcy kładą się spać?

Książka "Lucynka Świetlinka" - Antoon Krings - oprawa miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 16 stron i została wydana w 2018 r. Cena 5.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.