pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Łowca. Sprawa Trynkiewicza

Autor książki:

Ewa Żarska

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 164x149 mm
EAN: 9788324048649
ISBN: 978-83-2404-864-9
Data: 2018-08-01
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Opowieść o mrocznych zakamarkach umysłu mordercy
O tym, że zrobił coś strasznego, przypomniała mu krew za paznokciem, którą zauważył, jedząc obiad u rodziców. Pamiętał, ile zapłacił za zakupy w sklepie, a nie był w stanie przypomnieć sobie, w jaki sposób chłopcy znaleźli się niego w domu. A może było zupełnie inaczej? Wszystko pamiętał, tylko taką wersję, pełną sprzeczności i niedomówień, przedstawił w czasie przesłuchań?
Trynkiewicz, choć minęło tak wiele lat, nadal budzi grozę, a najczęściej używanym wobec niego określeniem jest bestia. Historia nieśmiałego nauczyciela z Piotrkowa pokazuje, jak rodzi się zło i co się dzieje w umyśle psychopatycznego zabójcy.

Dla Ewy Żarskiej Trynkiewicz jest paskudnym wspomnieniem z dzieciństwa. Kiedy w Piotrkowie polował na swoje ofiary, ona bawiła się na sąsiednich podwórkach. Żarska próbuje w gąszczu zeznań, tropów, sprzecznych opinii i manipulacji znaleźć odpowiedź na ważne pytania. Jak się rodzi morderca? Jak wybiera ofiary? Jak poluje? Dlaczego tak długo pozostaje niezauważony?

Książka "Łowca. Sprawa Trynkiewicza" - Ewa Żarska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2018 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]