pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Łowca czterech żywiołów

Autor książki:

Agata Adamska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788380832459
ISBN: 978-83-8083-245-9
Data: 2016-08-18
22.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Idąc na test zdolności magicznych, Aeryla Valnes jest przekonana, że okaże się, iż podobnie jak jej rodzice nie posiada żadnych predyspozycji. Jakiż szok przeżywa, gdy okazuje się, że ma niespotykane umiejętności panowania nad wszystkimi żywiołami.

Aeryla jest niczym huragan, który pustoszy wszystko na swojej drodze i za to ją kocham! Bo dzięki niej ta książka jest tak nieprzewidywalna. Dziewczyna sarkazm opanowała do perfekcji, jej cięte riposty wywołują uśmiech na twarzy, a cała historia jest okraszona odpowiednią dawką magii. "Łowca Czterech Żywiołów" to gwarancja dobrej zabawy!
Monika Szulc
www.ksiazkimoni.blogspot.com
Pani Agata Adamska napisała świetną powieść oraz rozpoczęła intrygująco zapowiadający się cykl, który pochłonie niejednego czytelnika. Przygotujcie się na porażające, magiczne przygody z grupką osobliwego towarzystwa.

Marta Musialska
www.wachajac-ksiazki.pl

Agata Adamska
Pochodzi z Ełku. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku zarządzanie. Pracowała przez 4 lata w centrali jednego z gdańskich banków jako konsultant infolinii, a potem młodszy specjalista do spraw obsługi partnerów. Na stałe mieszka w Gdyni.

Lubi podróżować oraz czytać fantastykę.

"Łowca Czterech Żywiołów" jest jej debiutem. Obecnie pisze drugą część cyklu.

Książka "Łowca czterech żywiołów" - Agata Adamska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2016 r. Cena 22.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.