pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Lot ćmy

Autor książki:

Ken Follett

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 125x200 mm
EAN: 9788379859092
ISBN: 978-83-7985-909-2
Data: 2016-11-04
32.28  41.50  9.22
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Losy wojny są w rękach dwojga młodych ludzi
Czerwiec 1941 roku - Europa pod hitlerowską okupacją.

Lotnictwo alianckie ponosi ogromne i niewytłumaczalne straty. Wywiad angielski przechwytuje sygnał radiowy Luftwaffe zawierający informację że źródłem wszystkich sukcesów niemieckich jest Freya. Rozszyfrowanie tego kryptonimu oznaczającego nordycką boginię miłości staje się dla wywiadu brytyjskiego priorytetem. Hermia Mount agentka MI6 współpracująca z duńskim ruchem oporu podejrzewa iż chodzi o tajną niemiecką stację radarową na zachodnim wybrzeżu Danii. W rejonie tym działa współpracująca z aliantami siatka szpiegowska Nocnych Strażników. Hermia powierza jej zadanie rozpracowania stacji. Z wyspy Sande będącej źródłem sygnałów radiowych pochodzą narzeczony Hermii pilot Arne Olufsen i jego brat Harald. Na trop Strażników i Arnego wpada duński policjant Peter Flemming zdrajca wysługujący się okupantom. Kiedy w ręce policji dostają się członkowie siatki Hermii pozostaje tylko Harald i jego przyjaciółka młodziutka baletnica Karen...

Książka "Lot ćmy" - Ken Follett - oprawa twarda - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2016 r. Cena 32.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ken Follett - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Zapomnienie - okładka książki

Zapomnienie

Tania Malarczuk
Moja Jugosławia - okładka książki

Moja Jugosławia

Goran Vojnović
Produkty podobne:
Wielka gra - okładka książki

Wielka gra

Leopold Trepper
Pielgrzym - okładka książki

Pielgrzym

Terry Hayes
Czarodzieje koni - okładka książki

Czarodzieje koni

Krzysztof Czarnota
Kryptonim Kawki - okładka książki

Kryptonim Kawki

Ken Follett
Człowiek honoru - okładka książki

Człowiek honoru

Paul Vidich