pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Lina

Autor książki:

Sara Antczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366718210
ISBN: 978-83-6671-821-0
Data: 2021-01-26
25.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ludzie zawsze pytają, dlaczego to robię.

Dlaczego, dlaczego, dlaczego?
Odpowiadam zawsze tak samo.

Jeśli musisz pytać, nie jesteś gotowy, żeby poznać odpowiedź.

Wychowana w domu dziecka Nina wie, że ma niewiele do stracenia. Wynajmuje pokój w niebezpiecznej dzielnicy Wrocławia, żyje samotnie i ledwo wiąże koniec z końcem. Jedyną odskocznią jest dla niej ścianka wspinaczkowa oraz upragnione wyjazdy w wysokie góry. Dziewczyna postanawia dołączyć do klubu wspinaczkowego, co niespodziewanie okazuje się prawdziwą próbą charakteru.

Mikołaj od zawsze chciał zostać himalaistą tak jak jego ojciec. Gdy góry odebrały mu go na zawsze, przeżył załamanie i stoczył się na dno. Miłość do wspinaczki okazała się jednak silniejsza. Chłopak nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. I nie wybaczył człowiekowi, który zostawił jego ojca w górach na pewną śmierć.

Wspinaczka jest całym światem Niny i Mikołaja oraz jedyną szansą na ocalenie przed dręczącymi ich demonami. Czy życie na krawędzi przyniesie im ukojenie i pozwoli raz na zawsze rozliczyć się z trudną przeszłością?

Książka "Lina" - Sara Antczak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2021 r. Cena 25.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.