pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Liga Sprawiedliwości. Tom 1. Totalność (polska okładka)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
Wymiar: 255x167 mm
EAN: 9788328196957
ISBN: 978-83-2819-695-7
Data: 2021-03-05
44.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Polska okładka Aquaman, Gdańsk
Pierwszy tom zupełnie nowych przygód Ligi Sprawiedliwości. Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash, Cyborg, Green Lantern, Hawkgirl, Marsjański Łowca Ludzi. Dziewięcioro bohaterów o mocach tak różnych, jak ich osobowości, ale których łączy jeden cel: obrona Ziemi. Nigdy wcześniej członkowie Ligi nie natknęli się na coś podobnego.
Nadają temu miano Totalności, a jest to skupiona esencja sekretnego źródła wszechrzeczy. Gdy rozbija się na pustyni w Nevadzie. Każdy, kto ma z nią jakikolwiek kontakt... ulega przemianie. Ogromna moc przyciąga wszystko, co szalone, bezlitosne i potworne. Lex Luthor zgromadził największych wrogów Ligi Sprawiedliwości Sinestra, Czarną Mantę, Cheetah, Goryla Grodda i samego Jokera formując z nich niepowstrzymany Legion Zagłady. Mają przejąć Totalność i wykorzystać ją do realizacji własnych celów. Na początek chcą stworzyć całkiem nowy Korpus Latarni... Liga staje przeciw Legionowi.
Najwięksi bohaterowie i złoczyńcy stoczą bój na planszach albumu Liga Sprawiedliwości Totalność, który jest dziełem uznanego scenarzysty Scotta Snydera (Batman Metal) oraz rysowników Jorge Jimneza, Jima Cheunga i Douga Mahnke, z gościnnym udziałem scenarzysty Jamesa Tyniona IV.
Autor okładki: Marianna Strychowska

Książka "Liga Sprawiedliwości. Tom 1. Totalność (polska okładka)" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2019 r. Cena 44.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.