pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Lew-Starowicz o kobiecie/Lew-Starowicz o mężczyźnie

Autor książki:

Zbigniew Lew-Starowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czerwone i Czarne
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 140x225 mm
EAN: 9788377002667
ISBN: 978-83-7700-266-7
Data: 2017-01-13
Cena wydawcy: 29.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Bestseller w pigułce
Kim jest dziś polska kobieta? Jak zmieniła się przez ostatnie lata i czego oczekuje w od mężczyzny? A może w ogóle go nie potrzebuje bo nadchodzi era silnych niezależnych kobiet? I w końcu co na to mężczyźni?
Profesor Zbigniew Lew Starowicz w rozmowie z Barbarą Kasprzycką odkrywa co naprawdę dzieje się w relacjach pań i panów w zależności od ich osobowości wymagań przyzwyczajeń ukrytych i nieznanych sobie pragnień a także jak na to wszystko wpływają nasza kultura obyczaje i religia. Normy społeczne opinia innych i gorset tradycji. Czy w takim skomplikowanym świecie w ogóle jeszcze nasze emocje dają się jakoś wytłumaczyć? Czy z związku lub małżeństwie potrafimy być jeszcze prawdziwi?
Odwróć książkę znajdziesz Mężczyznę
Kontynuacja bestselleru Lew Starowicz o kobiecie. Tym razem profesor rozbiera na czynniki pierwsze polskiego mężczyznę. I co tam znajduje? Niedojrzałość strach przed kobietami i ich emancypacją kłopoty z męskością. Ale też opowiada o błędach jakie nagminnie robią kobiety wobec swojego mężczyzny. I radzi co zrobić żeby nasz związek był szczęśliwy. Jeśli chcesz poznać wszystkie skrywane tajemnice mężczyzny zrozumieć go to lektura obowiązkowa.

Książka "Lew-Starowicz o kobiecie/Lew-Starowicz o mężczyźnie" - Zbigniew Lew-Starowicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Czerwone i Czarne. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2017 r.