pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Lęki podskórne

Autor książki:

Marta Zaborowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 440 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788381431729
ISBN: 978-83-8143-172-9
Data: 2019-05-16
28.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W noc swoich czterdziestych urodzin uznany scenarzysta teatralny Bernard Bielak trafia do szpitala w wyniku wypadku.. Po powrocie do domu opiekuje się nim jego żona, Luna. Podawane przez nią leki powodują, że stan zdrowia mężczyzny nieustannie się pogarsza.

Bernard próbuje przypomnieć sobie, co wydarzyło się tuż przed wypadkiem. Podświadomość podsuwa mu kolejne obrazy i strzępy wspomnień, które zaczynają układać się w przerażającą całość. Małżeńska sielanka kończy się w chwili, gdy niezauważony przez Lunę Bernard wchodzi do pokoju i widzi zakrwawioną sukienkę, którą żona trzyma na rękach. Szybko okazuje się, że tamtej nocy doszło także do makabrycznego morderstwa.

Lęki podskórne to thriller psychologiczny z rozbudowanym wątkiem kryminalnym. Wielopłaszczyznowa opowieść bazuje na pragnieniach i lękach, które codziennie towarzyszą każdemu z nas Marta Zaborowska - z wykształcenia politolog. Autorka Jej wszystkich śmierci oraz serii kryminalnej składającej się z powieści Uśpienie, Rajskie ptaki oraz nominowanego do Nagrody Wielkiego Kalibru Gwiazdozbioru.

Książka "Lęki podskórne" - Marta Zaborowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 440 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.