pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Lekcje miłości

Autor książki:

Eliza A. Falkiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Warszawska Firma Wydawnicza
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 129x195 mm
EAN: 9788380119208
ISBN: 978-83-8011-920-8
Data: 2019-06-17
23.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Lekcje miłości Elizy Anny Falkiewicz to bardzo intymny i osobisty zbiór emocji oraz odczuć zamkniętych w formie poetyckich, lirycznych wyznań. Wiersze będące zapisem różnych doświadczeń przed-stawiają mentalność i wrażliwość jednostki: jej pragnienia, oczekiwania i tęsknoty, postawę wobec rzeczywistości nierzadko brutalnie weryfikującej ambicje i marzenia, a także sposoby na przezwyciężanie wszelkich napotykanych trudności i odnajdywanie szczęścia w najdrobniejszych gestach i chwilach. W codzienności.

To poezja bardzo intymna, a jednocześnie dojrzała i uniwersalna, wyznaczająca duchowo-emocjonalną perspektywę postrzegania świata, na którą oddziałuje przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość, i która pozwala utrwalać w pamięci ulotne doznania, zatrzymywać momenty tak ważne dla człowieka, bo kształtujące jego tożsamość.

Utwory zawarte w zbiorze, oscylujące na pograniczu snu i jawy, są subtelne i szczere: stanowią odzwierciedlenie różnych emocji, z których najważniejsza zdaje się miłość. Miłość nieoczywista, nie-przejrzysta i wielowymiarowa? Wszechobecna. Unaoczniająca się w zachowaniu względem drugie-go człowieka, ojczyzny, Boga, zwierząt? a nawet - siebie samego. Miłość, która - jak podkreśla Autorka - mimo przeciwności losu nigdy nie przemija.

Eliza Anna Falk Falkiewicz ur. w Warszawie, absolwentka dwujęzycznego LO im. M. Kopernika, Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Pracy i Nauk Społecznych Uniwersytetu Sydnejskiego. Związana z waszyngtońskim Ambassador Theater ICC jako współpracownik literacki; autorka recenzji teatralnych dla DC Metro Theatre Arts oraz artykułów dla Asana Yoga International Journal. Autorka książki poetyckiej The Power Within. A Poetic Guide info Self-Power, Ancient Wisdom and Quantum Reality. Entuzjastka jogi i pozytywnego myślenia. Jej motto życiowe brzmi: Miłość - wiara - optymizm. Pisze od najmłodszych lat. Lekcje miłości to wyjęty z szuflady życiorys emocjonalny i duchowy autorki, zawarty w 88 utworach poetyckich opartych na przeżyciach, obserwacjach i wzbogaconych wyobraźnią.

Linki:
thepowerwithin18.wixsite.com/eliza-anna-falk
Facebook: The Power Within - Eliza Anna Falk

Książka "Lekcje miłości" - Eliza A. Falkiewicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Warszawska Firma Wydawnicza. Książka posiada 128 stron i została wydana w 2019 r. Cena 23.89 zł. Zapraszamy na zakupy!