pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Lekcja Religii 1. Sakramenty

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Rok wyd.: 2010
Oprawa: twarda
Ilość stron: 56 s.
EAN: 9788375163285
ISBN: 978-83-7516-328-5
Data: 2019-07-01
Cena wydawcy: 31.39 złpozycja niedostępna

Opis książki:

S eria filmów edukacyjnych, przygotowanych we współpracy z kanałem Religia TV, jest zgodna z wytycznymi znowelizowanej Podstawy programowej katechezy Kościoła katolickiego w Polsce. Filmy są doskonałą pomocą w przeprowadzeniu katechezy zarówno szkolnej, jak i parafialnej. Poziom prezentowanych w nich treści jest odpowiedni dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zestaw zawiera siedem filmów, dotyczących inicjacji religijnej i sakramentów oraz scenariusze lekcji opartych na tych filmach, a wykorzystujących interesujące formy i metody pracy.

W szystkie filmy prezentują nauczanie Kościoła rzymskokatolickiego oraz stanowiska innych Kościołów i wspólnot chrześcijańskich. Dzięki temu przekaz doktryny katolickiej zyskał szeroki kontekst kulturowy i historyczny, który ułatwia zrozumienie treści nauczania kościelnego.

Książka "Lekcja Religii 1. Sakramenty" - Aleksandra Bałoniak, dr hab. Anna Zellma, Mikołaj Foks - oprawa twarda - Wydawnictwo Świętego Wojciecha. Książka posiada 56 stron i została wydana w 2010 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]