pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Lawendowa opowieść

Autor książki:

Elżbieta Safarzyńska

Dane szczegółowe:
Wydawca: PRINTEX Firma Poligraficzna i Wydawnicza
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788361372288
ISBN: 978-83-6137-228-8
Data: 2016-11-17
pozycja niedostępna

Opis książki:

Lawendowa opowieść to w sumie trzy różne opowieści, a tytułowa opowieść mówi o 8-letniej dziewczynce kochającej swoich dziadków, uwielbiającej odwiedzać ich w domku na wsi. Cała historia zaczyna się od przyjazdu Amelki na wieś, gdzie dziewczynka przeżywa trudne chwile związane z zaginięciem jej ukochanego kotka. Jak to się zakończy, przekonajcie się sami.

Druga opowieść jest o Franiu, zabawnym łobuziaku, ale mimo wszystko sympatycznym 9-letnum chłopcu, który co chwila pakuje się w różne tarapaty i ma równie zwariowanych kolegów.

Trzecia opowieść jest o Karolku i dzieje się jakby w dwóch różnych światach. Chłopiec zachorował i w gorączce ma różne ciekawe wizje. Najpierw jesteśmy razem z nim w wyśnionym, magicznym sklepie pani Małgorzaty, gdzie Karol poznaje Królową Nocy, tajemniczą dziewczynkę i wiele znanych postaci baśniowych. Później chłopcu wydawało się, że jest już prawie dorosły i pragnie ocalić świat od wielu złych rzeczy.

Książka "Lawendowa opowieść" - Elżbieta Safarzyńska - oprawa miękka - Wydawnictwo PRINTEX Firma Poligraficzna i Wydawnicza. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2016 r.