pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Aplikacje. Last Minute
Aplikacje. Last Minute 67.86 zł pozycja dostępna!
książka:

Last minute. Prawo cywilne. Część ogólna. Własność i inne prawa rzeczowe. Last minute

autor:

Anna Gulska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Od.Nowa.
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 228 s.
Wymiar: 146x192 mm
EAN: 9788365721334
ISBN: 978-83-6572-133-4
Data: 2017-04-29
pozycja niedostępna

Last minute. Prawo cywilne. Część ogólna. Własność i inne prawa rzeczowe. Last minute - Anna Gulska - opis książki:

Książka umożliwia szybie powtórzenie wiadomości przed egzaminem. Zawiera tylko niezbędne informacje, które przedstawione są w niezwykle przejrzystej formie, z wykorzystaniem wielu tabel i diagramów, z licznymi przykładami wziętymi z życia a ułatwiającymi zrozumienie i zapamiętanie informacji oraz z pytaniami kontrolnymi na końcu każdego działu. Schemat opisu każdego zagadnienia jest prosty i przejrzysty. Tematy omówiono w takiej kolejności, w jakiej występują w kodeksie. W autorskim komentarzu zaprezentowano najważniejsze informacje podane w przystępnym języku, numery artykułów regulujących dane kwestie umieszczono w nawiasach kwadratowych, co przyspiesza odnalezienie w książce opisu konkretnych zagadnień. Diagramy pomagają w uporządkowaniu i zapamiętaniu wiadomości. W ramkach "Uwaga" przedstawiono problemy, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę. Nabytą wiedzę można sprawdzić dzięki serii pytań kontrolnych, do których odpowiedzi znajdują się na końcu książki. Dzięki książce dowiesz się m.in.: jakie są źródła i zasady prawa cywilnego, kim są osoby prawne, co może być przedmiotem stosunków cywilnoprawnych, jakie czynności prawne reguluje Kodeks cywilny, jak obliczać termin przedawnień, jak można nabyć i utracić własność, co zalicza się do ograniczonych praw rzeczowych, do czego potrzebne są księgi wieczyste. Stan prawny 1 kwietnia 2017 r.

Książka „Last minute. Prawo cywilne. Część ogólna. Własność i inne prawa rzeczowe. Last minute” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Od.Nowa..

Książka posiada 228 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Last minute. Prawo cywilne. Część ogólna. Własność i inne prawa rzeczowe...."
Anna Gulska - autor m.in.: