pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Last Minute. Historia Państwa i Prawa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Od.Nowa.
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 330 s.
Wymiar: 145x190 mm
EAN: 9788366572836
ISBN: 978-83-6657-283-6
Data: 2021-03-16
27.18  39.90  12.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Egzamin z historii państwa i prawa polskiego i jak go zdać w pierwszym terminie
Lubisz wyzwania, ale nie chcesz, aby egzamin z historii państwa i prawa polskiego był dla Ciebie niczym skok na bungee? Wolisz sięgnąć po solidnie podaną dawkę wiedzy w formie jednej zwartej publikacji, niż wertować w popłochu dziesiątki innych opracowań? Świetnie trafiłeś: mamy dla Ciebie rozwiązanie na skuteczną i szybką powtórkę przed egzaminem. Przekonaj się co do zalet naszej formuły All Inclusive: w książce znajdziesz wszystkie zagadnienia, które mogą się pojawić na egzaminie, przedstawione za pomocą prostego języka i postaci tabelarycznej.

Kompendium wiedzy z historii państwa i prawa polskiego - nie daj się zaskoczyć na egzaminie
Zakres materiału zawarty w publikacji odpowiada wymaganiom stawianym przez prowadzących przedmiot na studiach prawniczych, a forma jego prezentacji stara się być jak najbardziej przyjazna dla odbiorcy, by nauka dla każdego była jak najbardziej efektywna. Proponowana forma tabelaryczna zbiera najważniejsze informacje i prezentuje je w usystematyzowanej formie, by być jak najlepszym uzupełnieniem oraz przypomnieniem najważniejszych informacji. Dodatkowo autorzy zawarli pytania kontrolne jednokrotnego wyboru do samodzielnego rozwiązania, by móc sprawdzić zdobytą przez siebie wiedzę. Ich kształt i treść inspirowana jest dotychczas używanymi sposobami sprawdzania wiedzy studentów. Last Minute Historia państwa i prawa polskiego podzielone jest na dwie części - historię ustroju oraz historię prawa. Mamy nadzieję, że w ten sposób zapewnimy jak najlepsze wsparcie w nauce zarówno bieżącej, na potrzeby zajęć, jak i efektywne oraz kompleksowe powtórzenie przed egzaminem.

Książka sprawi, że:
wszystkie niezbędne informacje z historii państwa i prawa polskiego będziesz miał w jednym miejscu;
szybko przygotujesz się do egzaminu i zrozumiesz nawet to, z czym kiedyś miałeś problemy;
przekonasz się co do skuteczności różnych rozwiązań graficznych i zobaczysz, jak łatwo wiadomości zapadają dzięki nim w pamięć;
po egzaminie zdanym w pierwszym terminie będziesz miał długie wakacje.

Książka "Last Minute. Historia Państwa i Prawa" - Piotr Blank, Bartosz Gałucha, Jakob Maziarz - oprawa miękka - Wydawnictwo Od.Nowa.. Książka posiada 330 stron i została wydana w 2021 r. Cena 27.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]