pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Łagodny Duch

Autor książki:

Carver Alan Ames

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 262 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788363621704
ISBN: 978-83-63621-70-4
Data: 2014-04-02
19.44  29.90  10.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

W swojej nowej książce Carver Alan Ames, autor bestselleru "Oczami Jezusa", opowiada historię swojego nawrócenia po wielu latach grzesznego życia. W tym bardzo poruszającym, natchnionym i osobistym dziele możemy szukać cennych wskazówek dotyczących tego, jak powinno wyglądać życie osoby prawdziwie wierzącej, a także inspiracji na każdy dzień duchowej drogi.

Książkę "Łagodny duch" przepełniają refleksje na temat życia ludzkiego i roli, jakiej odgrywa w nim Bóg, objawione autorowi przesłania Ducha Świętego, a także listy i wywiady. W opowieści swojego życia Carver Alan Ames spisał cenne przemyślenia i wskazówki, które powinny stać się drogowskazem w życiu każdego z nas.

Wielką pomocą dla czytelników jest znajdujący się na końcu książki wywiad, przeprowadzony z autorem przez księdza René Laurentina, francuskiego teologa, wybitnego mariologa, zaangażowanego w propagowanie oraz badanie prywatnych objawień maryjnych.

Wszystkie teksty zawarte w dziele Amesa powstały pod natchnieniem Ducha Świętego.

"Łagodna Boża miłość emanuje zewsząd, dając odwagę, niosąc przebaczenie i nadzieję. Duch Święty otwiera się, zdradza duchowe i mistyczne tajemnice, aby przekazać ludziom życiowe prawdy na poziomach fizycznym i duchowym. Tłumaczy, że każdy człowiek jest ustawicznie narażony na ataki zła, ale dzięki Niemu pokona zło tkwiące zarówno w ludziach, jak i na całym świecie. Każde słowo tej książki to słowo Ducha Świętego, spisane bezpośrednio lub pośrednio pod Jego przewodnictwem, o które prosiłem przed napisaniem każdego z listów czy przeprowadzeniem wywiadu" (z Przedmowy autora).

tłumaczyła Aleksandra Brożek

Książka "Łagodny Duch" - Carver Alan Ames - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 262 stron i została wydana w 2014 r. Cena 19.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Carver Alan Ames - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Oczami Bożej miłości - okładka książki

Oczami Bożej miłości

Carver Alan Ames
Oczami Jezusa - okładka książki

Oczami Jezusa

Carver Alan Ames
Manna z nieba - okładka książki

Manna z nieba

Carver Alan Ames
Produkty podobne:
Jezus działa w mocy Ducha - okładka książki

Jezus działa w mocy Ducha

Michał Olszewski
Moje życie w Chrystusie - okładka książki

Moje życie w Chrystusie

Jan z Kronsztadu