pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Lady Mechanika. Tom 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Scream Comics
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 275x180 mm
EAN: 9788367161428
ISBN: 978-83-6716-142-8
Data: 2022-12-19
Cena wydawcy: 99.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Poznajcie pięknie zilustrowany steampunkowy świat pełen statków powietrznych i monstrualnych stworzeń, w którym żyje odważna, lecz udręczona bohaterka...

Bulwarówki nadały jej przydomek Lady Mechanika. Jako jedyna przeżyła straszliwe eksperymenty szalonego naukowca, efektem których są jej mechaniczne kończyny.

Nie posiadając żadnych wspomnień związanych z pobytem w niewoli, Lady Mechanika zdecydowała się zostać poszukiwaczką przygód i prywatną detektyw. Wykorzystuje swoje wyjątkowe zdolności do rozwiązywania spraw, których odpowiednie organy się nie podejmują: czy to z braku umiejętności, czy też chęci. Nigdy jednak nie przestała szukać odpowiedzi na temat własnej przeszłości.

Osadzona w fikcyjnej wiktoriańskiej Anglii, gdzie magia i przesądy zderzają się z nowymi odkryciami naukowymi i wynalazkami, Lady Mechanika przedstawia losy młodej kobiety, która kontynuuje obsesyjne poszukiwania własnej tożsamości i prowadzi dochodzenia w sprawie innych tajemnic, zarówno naukowych, jak i nadprzyrodzonych.

Tom zawiera drugi cykl zatytułowany Tablica przeznaczenia, a także galerię okładek.

Książka "Lady Mechanika. Tom 2" - M. M. Chen, Joe Benitez, Martin Montiel - oprawa twarda - Wydawnictwo Scream Comics. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2022 r.