pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Lacrima

Autor książki:

Anna M. Pomianowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 342 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788378564362
ISBN: 978-83-7856-436-2
Data: 2016-04-26
9.42  25.00  15.58 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Lacrima - Anna M. Pomianowska - opis książki:

Autorka zabiera nas w podróż do świata, w którym cena za istnienie jest bardzo wysoka. To życie wbrew temu, w co się kiedyś wierzyło i tęsknota za uczuciami, których już się nigdy nie dozna. Bohaterkę powieści pozbawiono wyboru jej życiowej drogi i skazano na wieczną samotność, tę najtrudniejszą, bo w tłumie. Mimo to, walczy ona ze wszystkich sił, by zachować choć cząstkę prawdziwej siebie. Czy odniesie zwycięstwo? Książka głęboko porusza, czasem wręcz przeraża, ale nikogo nie pozostawia obojętnym.

Anna Maria Pomianowska - urodzona w 1996 roku w Warszawie. W wieku 12 lat napisała pierwszą powieść "do szuflady". Gdy miała 14 lat, jej opowiadanie zajęło drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim, uhonorowane nagrodą Srebrnego Młynka. W tym czasie rozpoczęła pracę nad "Lacrimą", którą ukończyła niedługo przed szesnastymi urodzinami. Opublikowała też dwa opowiadania w magazynie kulturalno-literackim "Szuflada". Potem jedno z nich ("Prosta historia miłosna") uzyskało pierwsze miejsce w konkursie literackim, w którym orzekało jury mające w składzie jurora literackiej nagrody Nike. W kolejnej edycji konkursu zostało wyróżnione drugie z opowiadań ("Amor fati"). Anna Maria Pomianowska jest też autorką kilku wierszy z antologii "Poezja z Bednarskiej". Obecnie pracuje nad kolejną powieścią i studiuje w Instytucie Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Książka „Lacrima” - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 342 stron i została wydana w 2016 r. Cena 9.42 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Lacrima"
Anna M. Pomianowska - autor m.in.:
Księżniczka i książę - okładka książki
Księżniczka i książę Anna M. Pomianowska;
Produkty podobne:
Biuro M - okładka książki
Biuro M Magdalena Witkiewicz, Alek Rogoziński
aż do DNA - okładka książki
aż do DNA Renata Chaczko
Yoro - okładka książki
Yoro Marina Perezagua
Pół życia - okładka książki
Pół życia Jodi Picoult