pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kwiat Galilei. Biografia Małej Arabki
Tytuł książki:

Kwiat Galilei. Biografia Małej Arabki

Autor książki:

ks. Denis Buzy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 300 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788376043517
ISBN: 978-83-7604-351-7
Data: 2015-05-25
Cena wydawcy: 24.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Ludwik Comollo. Wzór młodych
Ludwik Comollo. Wzór młodych 20.21 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Skuteczni Święci. Święta Mała Arabka
Skuteczni Święci. Święta Mała Arabka 6.30 zł pozycja dostępna!

Przedziwna jest postać Małej Arabki, cudem wyproszonej u Boga przez rodziców. Bóg dał jej - jak swemu Synowi - trzydzieści trzy lata życia i tyle różnych doświadczeń, że można by wypełnić nimi wiele innych życiorysów. Ksiądz Denis Buzy przedstawia nam duchową postać Mariam na osnowie biografi i. Był jednym z pierwszych biografów Świętej i dzięki temu jego przekaz oddaje wiernie jej życie duchowe. Kolejne wy-arzenia, znaki i łaski formują coraz bardziej wyraziste piękno i szlachetność Mariam.

Mariam Baouardy, święta o sercu większym niż ziemia i morza, była kształtowana przez Boga w doświadczeniach duchowych tak bogatych, że ustępuje jej nawet ojciec Pio. Od trzynastego roku życia była pod specjalną opieką Matki Bożej. Dziewczyna o adwentowym sercu spalała się w oczekiwaniu na Umiłowanego, a całe jej życie było wielkim krzykiem stworzenia o jedność ze Stwórcą. Po jej śmierci lekarze wyjęli jej serce, a wówczas - ku zadziwieniu wszystkich zebranych - dostrzeżono na nim ślad świeżo zabliźnionej rany. Mariam miłowała Boga i Kościół, krwawiąc.

Książka "Kwiat Galilei. Biografia Małej Arabki" - ks. Denis Buzy - oprawa miękka - Wydawnictwo Karmelitów Bosych. Książka posiada 300 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również: