pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienia zjawisk nadprzyrodzonych
Tytuł książki:

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienia zjawisk nadprzyrodzonych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373779044
ISBN: 978-83-7377-904-4
Data: 2018-10-01
33.26  44.40  11.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienia zjawisk nadprzyrodzonych - Danuta Adamska-Rutkowska, Danuta Dudzik - opis książki:

Czym jest rzeczywistość? Jak ją dostrzec, poczuć i zrozumieć? Najnowsze badania dowodzą, że to co widzimy i możemy dotknąć już nie wystarcza aby określić materię. Współczesna fizyka kwantowa udowadnia, że rzeczywistość ma wiele wymiarów i jest zupełnie inna niż nam dotychczas się wydawało. Autorki prezentują wyniki badań naukowców z wielu krajów, którzy próbują wyjaśnić jej strukturę.

W książce znajdziesz szczegółową analizę bilokacji czyli przebywania w dwóch różnych miejscach równocześnie. Relacjonują własne doznania i przeżycia z miejsc, w których nie mogły przebywać fizycznie, a jedynie wykorzystując to zjawisko. Definiują również alternatywne rzeczywistości oraz wyjaśniają czym jest świadomość, podświadomość i nadświadomość jako istotne czynniki wpływające na obraz otaczającego nas świata. Opisują zjawiska paranormalne oraz ich związek z funkcjonowaniem mózgu człowieka. Ich relacje z doświadczeń niecodziennych zjawisk metafizycznych są dowodem potwierdzającym istnienie światów równoległych oraz dają wgląd na nową rzeczywistość.

Dodatkowo Autorki tworzą intrygującą wizję przyszłości, gdzie wszyscy będziemy stanowili wspólny układ, który powinien funkcjonować w pełnej harmonii. Aby to osiągnąć niezbędna jest jednak zmiana naszej świadomości i przekonań. Najnowsze ustalenia fizyki kwantowej zmuszają nas dziś do zupełnie innej oceny zarówno sensu życia, jak i naszego w nim udziału.
Doświadcz nowej rzeczywistości."

Książka „Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienia zjawisk nadprzyrodzonych” - oprawa Miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2018 r. Cena 33.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kwantowa rzeczywistość. Naukowe wyjaśnienia zjawisk nadprzyrodzonych"
Danuta Adamska-Rutkowska, Danuta Dudzik - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Wyjaśnić niewyjaśnione - okładka książki
Wyjaśnić niewyjaśnione Stefan Budzyński
Piąty wymiar - okładka książki
Piąty wymiar Maureen St. Germain