pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji....
książka:

Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ekonomik
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 277 s.
EAN: 9788377350669
ISBN: 978-83-7735-066-9
Data: 2017-03-29
pozycja niedostępna

Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje - Wioletta Piasecka - opis książki:

Książka Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie przeznaczona jest dla zawodu technik ekonomista.

Książka pomaga przygotować się do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikację A.35. Mogą z niej korzystać: uczniowie techników, słuchacze szkół policealnych, osoby uczestniczące w zawodowych kursach kwalifikacyjnych oraz osoby przygotowujące się samodzielnie do egzaminu zawodowego potwierdzającego kwalifikację A.35.

Książka ma 277 stron i zawiera łącznie 600 zadań zamkniętych i 15 zadań praktycznych, które obejmują zagadnienia jakie mogą wystąpić na egzaminie zawodowym potwierdzającym kwalifikację A.35.

Zadania zamknięte i zadania praktyczne zostały napisane w taki sposób, aby uczniowie korzystając z tej książki poznali zarówno stopień trudności jak i sposób redagowania zadań, z jakimi spotkają się w czasie pisemnej i praktycznej części egzaminu zawodowego.

Książka składa się z czterech części:
- część I stanowi repetytorium, czyli powtórzenie najważniejszych zagadnień potrzebnych do przygotowania się do egzaminu potwierdzającego kwalifikację A.35
- część II zawiera 10 testów, każdy po 40 zadań jednokrotnego wyboru;
- część III obejmuje 10 zadań praktycznych z wykorzystaniem programów komputerowych;
- cześć IV zawiera 5 arkuszy egzaminacyjnych, z których każdy składa się z zadania praktycznego oraz testu.

Książka „Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji. Egzamin potwierdzający kwalifikacje” - oprawa miękka - Wydawnictwo Ekonomik.

Książka posiada 277 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kwalifikacja A.35. Planowanie i prowadzenie działalności w organizacji...."
Wioletta Piasecka - autor m.in.:
Mała Cyganeczka - okładka książki
Mała Cyganeczka Wioletta Piasecka;
Tańczące czarownice - okładka książki
Tańczące czarownice Wioletta Piasecka;