pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kusząca pomyłka

Autor książki:

Vi Keeland

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788366718036
ISBN: 978-83-6671-803-6
Data: 2020-11-10
Cena wydawcy: 14.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zniewalająca, niesamowicie kusząca książka jednej z najpopularniejszych autorek romansów!
Po raz pierwszy spotkali się w pubie. Rachel powiedziała Caine owi, co myśli o jego kłamstwach i wybujałym ego. Bez wahania zaciągnął jej przyjaciółkę do łóżka. Zapomniał tylko wspomnieć, że jest żonaty. Rachel nie żałowała żadnego słowa, które wtedy wypowiedziała. Na idealnej twarzy Caine a pojawił się jednak tylko lekki uśmiech?
Ups, chyba zaszła pomyłka.

Wyszła, mając nadzieję, że nigdy więcej go nie spotka. A jednak - już następnego ranka okazało się, że Caine jest nowym profesorem na wydziale muzyki w Brooklyn College. A ona właśnie została jego asystentką. Obydwoje niepokorni i piekielnie pociągający. Czy aby na pewno po TAKIM pierwszym spotkaniu zdołają utrzymać odpowiednią zawodową relację?
Powieść Keeland to piękne połączenie humoru, miłości i przyprawiających o dreszcze namiętnych dialogów. Serce uderza miarowo jak metronom, wyczekując dalszego ciągu. - USA Today
Vi Keeland - bestsellerowa autorka literatury erotycznej. Jej książki zawsze znajdują się w czołówkach rankingów New York Timesa. Powieści Keeland sprzedały się w liczbie ponad miliona egzemplarzy i trafiły na ponad 50 list bestsellerów. Zostały przetłumaczone na dziewięć języków. Autorka mieszka w Nowym Jorku z mężem i dziećmi, gdzie przeżywa swoje "i żyli długo i szczęśliwie" z mężczyzną, którego poznała, gdy miała 6 lat.

Książka "Kusząca pomyłka" - Vi Keeland - oprawa miękka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2020 r.