pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Kurs rysowania zwierząt
Książki »
Tytuł książki:

Kurs rysowania zwierząt

Autor książki:

Christopher Hart

Dane szczegółowe:
Wydawca: RM
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 210x270 mm
EAN: 9788372439567
ISBN: 978-83-7243-956-7
Data: 2011-12-12
19.44  29.90  10.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zapomnij o nudnych starych atlasach anatomii zwierząt, które przedstawiają je jak posągi zastygłe w bezruchu i koncentrują się na każdym drobnym mięśniu czy kosteczce. Autor niniejszego podręcznika, Christopher Hart, przyjął zupełnie inne podejście. Analizuje anatomię zwierząt i porównuje ją do anatomii człowieka, dzięki czemu rysowane zwierzaki przypominają żywe stworzenia. Od miękkich i puchatych kociaków oraz śpiących szczeniąt po dzikie lwy i polujące niedźwiedzie - w tej książce znajdziesz wskazówki, jak narysować rozmaite zwierzęta w różnych pozach i sytuacjach.
Dzięki jasnym i łatwym do wykonania instrukcjom poznasz przydatne sztuczki, takie jak zastosowanie perspektywy i pogrubianie wybranych elementów. Bierz więc do ręki szkicownik i ołówek i szybko naucz się rysować swoje ulubione zwierzęta.
Christopher Hart jest autorem najlepiej sprzedających się popularnych poradników na temat rysowania. Jego podręczniki - sprzedane w nakładzie ponad 2,5 miliona egzemplarzy i przetłumaczone na 17 języków - znane są z nowatorskich treści i łatwych instrukcji. Wszystkie książki Harta są modelowymi podręcznikami dla początkujących artystów oraz profesjonalistów i zostały wyróżnione przez American Library Association.

Książka "Kurs rysowania zwierząt" - Christopher Hart - oprawa miękka - Wydawnictwo RM. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2011 r. Cena 19.44 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Christopher Hart - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Kurs rysowania postaci - okładka książki

Kurs rysowania postaci

Christopher Hart