pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody

Autor książki:

Katarzyna Boroń

Dane szczegółowe:
Wydawca: Manufaktura Słów
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 26 s.
Wymiar: 146x212 mm
EAN: 9788394849238
ISBN: 978-83-9484-923-8
Data: 2018-04-30
20.53  28.00  7.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody to książka dla każdej pociechy. Podkrakowska autorka Katarzyna Boroń zaprasza do świata sympatycznych zwierzaków. Nasi najmłodsi będą mogli przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni, jak radzić sobie z tęsknotą po kimś bliskim oraz że warto wyznaczać sobie cele. Całość jest okraszona klasycznym humorem, za który najmłodsi pokochają zwierzątka.

Każda historia stanowi samodzielną całość, dlatego idealnie nadaje się do czytania po jednej bajce przed zaśnięciem. Kolorowe ilustracje uznanej w Polsce i za granicą Aleksandry Kucharskiej-Cybuch umilą dzieciakom czas przed zaśnięciem.

O poprzedniej książce Katarzyny Boroń:
"Książeczka Katarzyny Boroń w prosty sposób mówi o ważnych rzeczach. Pokazuje jak wspólnymi siłami można wiele dokonać. Przekonuje maluchy o wielkiej wartości przyjaźni oraz udowadnia, że żeby się lubić, wcale nie musimy być tacy sami. Odmienność, czy różnice wcale nie muszą oznaczać czegoś złego. Niby takie oczywiste, a jednak ukazane w takiej formie urzeka i chwyta za serce".

- Katarzyna Jabłońska, Mirabelkowa Biblioteczka

Książka "Kurczak i Myszka. Trąba powietrzna i inne przygody" - Katarzyna Boroń - oprawa miękka - Wydawnictwo Manufaktura Słów. Książka posiada 26 stron i została wydana w 2018 r. Cena 20.53 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]