pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kuba. Przewodnik National Geographic

Autor książki:

Christopher Baker

Dane szczegółowe:
Wydawca: Burda
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 133x214 mm
EAN: 9788380534995
ISBN: 978-83-8053-499-5
Data: 2019-03-12
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Wycieczki poza utarte szlaki Rady bywalców Najważniejsze atrakcje Nowe wydanie Nikt nie zna świata lepiej niż my Spędź urlop na Kubie! Zobacz, jakie atrakcje oferuje ta pełna sprzeczności, gorąca wyspa: piękne plaże z białym piaskiem, szmaragdowe morze, rafy koralowe, palmy królewskie, farmy z krokodylami, cygara, rum, zmysłową muzykę i architekturę kolonialną. Możesz tu do woli nurkować, spędzać czas na rajskich plażach, poznawać miejscową florę i faunę, a także historię tego niezwykłego kraju naznaczoną przez rewolucję, Fidela Castro i Ernesta Che Guevarę.

MARSZRUTY - pomogą zaplanować pobyt na Kubie w zależności od czasu, jakim dysponujemy, i zainteresowań. NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA - poddawanie się wszechobecnej, porywającej muzyce - od son do salsy, penetrowanie urzekajacych raf koralowych i podążanie szlakiem rewolucji kubańskiej. RADY BYWALCÓW - od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic po miejscowych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii. TRASY 4 WYCIECZEK PIESZYCH I 3 SAMOCHODOWYCH - opatrzone mapami i planami, m.in. po Starej Hawanie (Habana Vieja), kolonialnym Camagüey i sielskim północnym wybrzeżu. PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH WYCIECZEK - w tym na Finca El Pinar San Luís - najbardziej znaną plantację tytoniu, do Santa Lucía - gdzie można nurkować z rekinami oraz do La Comandancia de la Plata w górach Sierra Maestra - dawnej kwatery dowództwa castrowskiej partyzantki. LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO - w każdym omówionym w przewodniku regionie, a także przy trasie każdej wycieczki, wzbogacone o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji. WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY - ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i poznanie każdego miejsca.

Książka "Kuba. Przewodnik National Geographic" - Christopher Baker - oprawa miękka - Wydawnictwo Burda. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2019 r.