pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Kto się schował?
książka:

Kto się schował?

autor:

Anna Láng

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 20 s.
EAN: 9788381442602
ISBN: 978-83-8144-260-2
Data:2020-03-26
Cena wydawcy: 15.00 zł zapowiedź

Kto się schował? - Anna Láng - opis książki:

Kto się schował z serii Moje pierwsze angielskie słowa to książka, dzięki której mały czytelnik pozna angielskie nazwy zwierząt, a także dowie się, gdzie lubią się ukrywać, gdy chcą uciec przed niebezpieczeństwem lub odpocząć. Książka świetnie wprowadza najmłodszych czytelników w świat fauny. Urzekające, pełne humoru i eksponujące charakterystyczne cechy zwierząt ilustracje zachęcają do przeglądania kolejnych stron i zabawy, może właśnie w chowanego - jak bohaterowie tej książeczki.

Maluchy mogą przeglądać książkę samodzielnie lub z pomocą starszych poznawać angielskie słowa. Publikację wyróżniają uproszczone zapisy fonetyczne angielskich słów, z których można skorzystać w razie potrzeby. Co ważne, w książce zamieszczono nie tylko podstawowe nazwy zwierząt, ale również te rzadziej używane. Dzięki temu mały czytelnik może wzbogacać swój angielski słownik.

Niewielki rozmiar i zaokrąglone rogi sprawiają, że książka jest przyjazna dzieciom. Sztywne karty zapewniają trwałość i zachęcają do częstego sięgania po tę publikację.

Książka „Kto się schował?” - oprawa twarda - Wydawnictwo Jedność.

Książka posiada 20 stron i została wydana w 2020 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kto się schował?"