
Dane szczegółowe: | |
Wydawca: | Wydawnictwo Naukowe ŚLĄSK |
Rok wyd.: | 2025 |
Oprawa: | miękka |
Ilość stron: | 284 s. |
Wymiar: | 195x125 mm |
EAN: | 9788381832915 |
ISBN: | 978-83-8183-291-5 |
Data: | 2025-05-27 |
Opis książki:
Książka-rozmowa między pisarzami, poetami, przyjaciółmi - Martą Fox i Jerzym Fryckowskim. Na poważnie i zabawnie. O literaturze, historiach miłosnych, śmierci, rodzinie, ale też programach telewizyjnych czy... plackach ziemniaczanych. Lektura na lato i lata!
Miałaś szczęście do mężczyzn!
Ja miałam szczęście do mężczyzn? Jurku, na bogów wszelakich, to oni mieli szczęście do mnie! Nareszcie zaczynam to w sobie doceniać!
*
Co zapisane, to przyklepane. I łatwiej zobaczyć życie, jakim jest.
*
Literatura pisana przez kobiety ma zawsze płeć i deprecjonuje się ją przymiotnikiem kobieca. Kobiety powinny pisać jak kobiety, skoro inaczej postrzegają świat.
*
Przeraża mnie myśl, że zostawię bałagan, że nagle umrę i trzeba będzie po mnie posprzątać.
Książka "Kto się kochał w Marcie Fox?" - Marta Fox, Jerzy Fryckowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe ŚLĄSK. Książka posiada 284 stron i została wydana w 2025 r. Cena 46.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.