pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Kształtowanie dzieci miłością
książka:

Kształtowanie dzieci miłością

autor:

Danny Silk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365553607
ISBN: 978-83-6555-360-7
Data: 2018-01-04
21.00  30.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Kształtowanie dzieci miłością - Danny Silk - opis książki:

Możesz wychowywać dzieci!
To jest książka, na którą wszyscy czekali!
Kształtowanie dzieci miłością uczy, jak przekazać dzieciom zasady Królestwa Bożego i ukazuje Serce Pana. Ten łatwy do wdrożenia plan da ci narzędzia do wychowywania dzieci w radości i pełni Pana Jezusa.

W przeciwieństwie do podeścia tradycjonalnego, ta ksiązk auczy rodziców, jak wychowywać swoje dzieci tak, aby potrafiły rozporządzać swoją wolnością i chronić ważne relacje na poziomie serca.

... gdzie jest Duch Pański - tam wolność? (2 List św. Pawła do Koryntian 3,17)
Dzieci rodzą się z podstawową potrzebą wolności. Zaprzeczanie temu lub życie w nieświadomości tego w pewnej chwili niszczy więzi pomiędzy rodzicem a dzieckiem.

"W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą. Ten zaś, kto się lęka, nie wydoskonalił się w miłości" (1 List św. Jana 4,18)
Kształtowanie dzieci miłością wprowadza paradygmaty, spostrzeżenia, umiejetności i pomysły, które pomagają rodzicom zredukować strach, poprzez wyeliminowanie wymierzania kar i wzmocnienie serc swoich dzieci, aby mogły one wypełnic Boży plan w swoim życiu.

DANNY SILK jest pastorem do spraw Życia rodzinnego w Zborze Bethel w Redding, w Californii. Piastuje on funkcję dyrektora organizacji non profit - Kształtowanie Miłością, która jest poświęcona wzmacnianiu rodzin i społeczności na poziomie lokalnym, krajowym i miedzynarodowym. Razem ze swoja żoną Sheri są rodzicami trójki dzieci. Prowadzili również dom, jako rodzina zastępcza, przez który przewinęło się ponad 70 dzieci.

Rekomendacje:
Trudno mi jest w obiektywny sposób promować duszpasterstwo Danny ego Silka. Prawda jest taka, że w naszym zborze Danny nie ma sobie równych. Jego niezwykła wnikliwość pozwala mu dostrzec źródło problemów, które stoją na drodze do pojednania i błogosławieństwa, a jego mądrość pozwala mu być "budowniczym rodzin" i "architektem relacji". Z całego serca polecam Danny ego Silka i wszystkie jego materiały, dzięki którym otrzymasz to, co najlepsze od Boga.

- Bill Johnson, starszy Zboru Bethel w Redding

Książka „Kształtowanie dzieci miłością” - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron.

Książka posiada 272 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Kształtowanie dzieci miłością"
Produkty podobne: