pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Księżniczki. Pomoce dydaktyczne do kolorowania

Autor książki:

Tamara Michałowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Siedmioróg
Rok wyd.: 2015
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 24 s.
Wymiar: 240x278 mm
EAN: 9788377914236
ISBN: 978-83-7791-423-6
Data: 2015-12-08
Cena wydawcy: 6.16 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ta pasjonująca książeczka aktywizująca zaprasza małe księżniczki do kolorowania i poznawania. Spotkanie z księżniczkami rozpoczyna się od wizyty w ich pałacach, następnie prowadzi poprzez garderoby i sale balowe, pozwala zapoznać się z ulubionymi zwierzętami księżniczek i pojazdami, którymi jeździły i wciąż jeżdżą księżniczki. Następnie pozwala odwiedzić czarownicę i innych nieprzyjaciół księżniczek oraz odkryć tajemnice smoków. Książeczka pozwala także poznać księżniczki w czasach współczesnych - na wystawie psów, podczas lekcji baletu, na koncercie, na pokazie mody, na motorze w towarzystwie czarującego księcia.

Sceny z życia księżniczek przedstawiają ponad 50 przedmiotów, zwierząt i postaci opisanych jak w prawdziwej encyklopedii dla dzieci.

Ilustracje do kolorowania zasługują na wyróżnienie. Realistyczne, a zarazem poetyckie, przybliżają dziecku pojazdy w bogatych i różnorodnych sceneriach, które zainspirują wyobraźnię dziecka, rozwiną jego wiedzę i zwiększą przyjemność płynącą z kolorowania.

Dzięki odpowiednio dobranej gramaturze i jakości papieru w kolorowance Księżniczki można stosować dowolny sposób kolorowania: kredki, farby, a nawet flamastry.

Książka "Księżniczki. Pomoce dydaktyczne do kolorowania" - Tamara Michałowska - oprawa Miękka - Wydawnictwo Siedmioróg. Książka posiada 24 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]