pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Księga imion. Classic
Tytuł książki:

Księga imion. Classic

Autor książki:

Iwona Huchla

Dane szczegółowe:
Wydawca: Astrum
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 148x205 mm
EAN: 9788372778154
ISBN: 978-83-7277-815-4
Data: 2015-01-26
21.99  29.00  7.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Imię nadane człowiekowi tuż po jego narodzinach jest jednym z elementów służących do stworzenia tak zwanego indywidualnego portretu numerologicznego. Czy to jest prawda? Wielu znawców tematu twierdzi, że tak. A jeśli tak jest w istocie, warto zastanowić się bardzo dokładnie jakie imię nadać swojemu dziecku. Bo raz nadane będzie rzutowało na jego przyszły los.

Jeśli natomiast chcesz się dowiedzieć, co niesie z sobą energia Twojego imienia, zapraszam do ciekawej lektury książki Księga imion. Zawarte są w niej dokładne informacje na temat znaczenia poszczególnych imion, ich pochodzenia, brzmienia w różnych językach, przypisywanych ich posiadaczom cech, zainteresowań, szczęśliwych dni, kolorów. Ale to nie wszystko! Autorka, Iwona Huchla, dane te uzupełniła szczegółowym wykazem dat imienin, nazwisk znanych i cenionych imienników oraz odpowiednio dobranymi mottami. Można zatem dowiedzieć czegoś o tym, co ludzi od zawsze intryguje, czyli o magii, symbolice, historii czy wpływie na osobowość.

Dla wielu ludzi odkrywanie tajemnic własnego imienia to fascynująca podróż w głąb siebie.

Zapraszam do lektury.

Książka "Księga imion. Classic" - Iwona Huchla - oprawa miękka - Wydawnictwo Astrum. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2015 r. Cena 21.99 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Iwona Huchla - autor m.in.:
Produkty podobne:
Sennik. Classic - okładka książki

Sennik. Classic

Anna Maria Krauze