pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Księga duchów
Tytuł książki:

Księga duchów

Autor książki:

Allan Kardec

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 496 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788386757732
ISBN: 83-8675-773-6
Data: 2012-03-05
34.71  56.00  21.29 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Allan Kardec (1804 1869) - właśc. Hippolyte Léon-Denizard Rivail. Francuski pedagog, językoznawca, autor wielu rozpraw dydaktycznych, podręczników i prac na temat systemu oświatowego. Zainicjował pierwsze w świecie naukowe badania zjawisk mediumicznych, ustalając klasyczne kanony komunikacji z pozamaterialną sferą życia oraz relacji pomiędzy światami Duchów i ludzi. Dzięki współpracy z licznymi mediami, na podstawie tysięcy komunikatów uzyskanych drogą eksperymentalną w czasie seansów, skodyfikował zasady filozofii spirytystycznej. Jako wydawca Przeglądu Spirytystycznego i założyciel Paryskiego Towarzystwa Studiów Spirytystycznych, inspirował (głównie w Europie) badania i zrodzony dzięki ich rezultatom ruch społeczny, do czego przyczyniły się jego wielokrotne wznawiane w wielotysięcznych nakładach publikacje, przetłumaczone na kilkadziesiąt języków. Za swą działalność był szykanowany. Jego dzieła przez wiele lat znajdowały się na kościelnym Indeksie Ksiąg Zakazanych.

Księga Duchów: światowy bestseller literatury ezoterycznej; klasyczne dzieło zapoczątkowujące naukowe badania zjawisk mediumicznych; szczegółowy wykład filozofii spirytystycznej; charakterystyka świata Duchów i ich relacji z ludźmi; zasady komunikacji z pozamaterialną sferą bytu; odpowiedzi na pytania najczęściej zadawane w czasie seansów spirytystycznych; obalenie zarzutów wobec spirytyzmu.

Uwaga! Jest to pierwszy w Polsce kompletny przekład Księgi Duchów (bez ingerencji cenzury i skrótów redakcyjnych).

Książka "Księga duchów" - Allan Kardec - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 496 stron i została wydana w 2012 r. Cena 34.71 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Allan Kardec - autor m.in.:
Produkty podobne:
Księga mediów - okładka książki

Księga mediów

Allan Kardec
Wielka księga radości - okładka książki

Wielka księga radości

Dalajlama, Desmond Tutu
Miryd - księga chaosu - okładka książki

Miryd - księga chaosu

Mariusz Brzezina