pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Księga Całości. Tom 5

Autor książki:

Feliks W. Kres

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 432 s.
EAN: 9788379648450
ISBN: 978-83-7964-845-0
Data: 2022-09-29
40.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Można zacząć od Bacha, ale można też od Pani Dobrego Znaku. Tak, wiemy, że to teoretycznie tom 5. Ale od tej opowieści spokojnie możecie zacząć przygodę z twórczością Feliksa W. Kresa - to po prostu samodzielna opowieść o jednej z krain Szereru. Dlaczego tylko 9,90 zł Ponieważ na grzbiecie książki nie dodrukował nam się kawałek srebrnego lakieru. A że nie lubimy marnować papieru, oferujemy perełkę / białego kruka w cudownej cenie. Decyzję zakupową zostawiamy Wam, ale jedno jest pewne - przynajmniej jedną książkę Feliksa Kresa powinien przeczytać każdy, kto mieni się fanem fantastyki!

Szerń - wisząca nad światem Potęga zdolna obdarzyć inteligencją dowolny gatunek i zamienić w strzaskany grobowiec największe góry. Albo ożywić marzenie.

Każdy kraj ma swoje legendy. Serce Dartanu bije dla tych o rycerskiej chwale. Ile w tej chwale pozostało honoru, przekona się Ezena - wyzwolona niewolnica postawiona przez umierającego księcia na czele największego majątku Cesarstwa.

W krainie rządzonej przez mężczyzn, kobieta sięgnie po władzę. Bez sprzymierzeńców, bez przyjaciół, mając po swojej stronie tylko najdroższą niewolnicę królestwa i bezgraniczną wiarę zmarłego.

W walce o Sey Aye nie będzie litości, miłosierdzia ani godności. Ale będą o niej śpiewać pieśni.

Książka "Księga Całości. Tom 5" - Feliks W. Kres - oprawa miękka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2021 r. Cena 40.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.