pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Książę Cieni

Autor książki:

Aleksandra Polak

Dane szczegółowe:
Wydawca: We Need YA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 450 s.
EAN: 9788366381025
ISBN: 978-83-6638-102-5
Data: 2019-09-03
26.34  36.90  10.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Mroczne intrygi, polowania na demony i czarna magia? Miłość i nienawiść jeszcze nigdy nie były sobie tak bliskie!
Złowrogie moce oplatają członków Circus Lumos, a Książę Cieni czai się w każdym, kto staje na ich drodze do odnalezienia światłości. Przyszedł czas na podróż i wielkie poszukiwania, które zmienią życie Alicji i jej przyjaciół na zawsze.

Wszyscy mamy ciemną stronę. Nie każdy z nas potrafi ją okiełznać, ale dążenie do odkrycia iskry, która roznieci ogień i poprowadzi nas do światła, to cudowna podróż, w którą każdy kiedyś wyrusza. Czy macie odwagę, żeby podjąć się wyzwania i sprostać temu, co kryje się w mroku? Odwaga i przekora to klucz do wygranej.

Czytelnicy o pierwszym tomie Circus Lumos:
"Czytanie Króla Kier zaczęłam z wielkim sentymentem, ponieważ Alicja do bólu przypominała mnie ze szkolnych lat. Następnie wkroczyła magia wraz z klimatyczną aurą nieziemskiego cyrku i wtedy... ta książka porwała mnie do reszty!"
Maja Kłodawska, Maja K.

"Lektura obowiązkowa dla miłośników Darów Anioła, Cyrku Nocy oraz" Mean Girls. Król Kier to nowa przygoda, tajemnicza magia, historia doprawiona nastoletnim życiem i miłością nie z tej ziemi! Nie mogę się doczekać następnego tomu".

Paweł Dębowski, P42
"Połączenie magii i romansu, skąpane w niesamowitym klimacie cyrku, potrafi przyprawić o szybsze bicie serca. Wejdź i zatrać się w Circus Lumos".

Zuzanna Burkowska, Kulturalna Szafa

Książka "Książę Cieni" - Aleksandra Polak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo We Need YA. Książka posiada 450 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.34 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]